Київські трансатлантичні діалоги — це нова ініціатива, розроблена для сприяння дискусії між Україною та її трансатлантичними партнерами. 26 жовтня захід відбувся в Києві за підтримки НАТО і завдяки ініціативі німецького фонду Маршала і відомого в Одесі фонду Бумбураса. 26 жовтня в столиці, під час проведення конференції  «Київські трансатлантичні діалоги», з промовами про важливість підтримання стосунків України з НАТО виступали міністр закордонних справ Павло Клімкін, представники посольства США в Україні, представники НАТО, а також Василь Бумбурас, член правління Фонду Бумбураса, завдяки якому і сталась ця подія.

Василь Бумбурас, член правління Boumbouras Foundation

Я хотів би поділитись своїм власним досвідом. після свої візитів в Маріуполь та інші регіони поблизу АТО, я мав багато зустрічей з військовими, мирним населенням та дітьми. І головна річ, яка всіх їх об’єднує — це бажання миру. Мир, безпека і стабільність — ось ключові слова для процвітання. Тут я хотів би згадати, що пан Пантелеймон Бумбурас, президент Фонду Бумбураса, був двічі нагороджений за матеріально-технічну підтримку української армії міністерством оборони. Постійні геополітичні зміни роблять євроатлантичні перспективи України дуже нагальними. Шлях до євроатлантичної інтеграції починається тут, з цієї конференції.

Також, за словами Василя Бумбураса, сьогодні фонд його батька робить вагомий внесок в майбутнє України. Щодо конференції, то пан Василь наголосив що ідея провести такий захід була присвячена створенню платформи для обміну пропозиціями на шляху України до Альянсу. 26 жовтня під час «Київських трансатлантичних діалогів» експерти НАТО змогли побудувати з українською владою чіткий діалог та обговорити оборонну сферу і безпеку в нашій країні. Нагадаємо, що «Київські трансатлантичні діалоги» були проведені за ініціативи фонду Бумбураса та німецького фонду Маршала, захід дозволить як найглибше вивчити євроатлантичне майбутнє України та скоординувати усі сили заради майбутнього миру.

Комментарии закрыты