Одеса сьогодні є одним із найбільш сприятливих міст для ведення бізнесу та залучення інвестицій. Підтвердження цьому — оприлюднені рейтинги впливових міжнародних агентств. За останні кілька років Одеса виконала абсолютно всі фінансові зобов’язання перед міжнародними інвесторами і кредиторами. І сьогодні місто має неабиякий потенціал, що потребує реалізації. 7-го вересня Одеській міській раді в відбулася зустріч міського голови Геннадія Труханова із китайською делегацією, в числі якої — представники бізнесу та крупного китайського багатопрофільного холдингу. Про що йшла мова — дивіться  у сюжеті.

Організація наземного метро в Одесі, будівництво буферної паркувальної зони, яка дозволить звільнити центр міста від автомобільного транспорту, житлове будівництво, реконструкція злітно-посадкової смуги в Міжнародному аеропорту «Одеса» та будівництво технопарку. Всі ці проекти цілком реальні і сьогодні представники китайського багатопрофільного холдингу висловлюють готовність працювати вперше на українському ринку. На зустрічі в Одеській мерії китайська делегація демонструє повну готовність подальшої тісної співпраці.

Ма Ючун, віце-генеральний менеджер МСС

Это мое второе посещение мэрии Одессы. Во время первого визита в марте месяце нам представили  некоторые инвестиционные проекты, которые для Одессы имеют очень большое значение. И сегодня мы приехали с целью более конкретно и предметно осудить те проекты, которые нам были представлены во время прошлого приезда.

Чайна металлоджікл груп корпорейшн — компанія, яка напряму контролюється урядом Китаю. Вона має близько 70 підрозділів в усьому світі і аймається виробництвом (в тому числі металургією), видобутком природних ресурсів, будівництвом та девелопментом. Вихід на український ринок, зокрема, на ринок Одеси — це нові можливості для реалізації потенціалу нашого міста.

Міський голова повідомив, що підпише розпорядження про створення контактної групи з обох сторін, яка буде вирішувати питання стосовно подальшої співпраці.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Желание у нас обоюдное сотрудничать. Я уверен, если есть желание — сделано полдела, когда есть обоюдное желание работать вместе. огромное спасибо за такое внимание к нашему городу, нашей стране. Я вас хочу заверить, что городская власть открыта для сотрудничества, хотим сделать наш город красивее, комфортнее. Поэтому, все наши подразделения и службы будут работать 24 часа в сутки

Підсумком зустрічі стало підписання меморандуму про співпрацю між міською радою та китайською компанією.

Комментарии закрыты