КЛАССИК АРМЯНСКОЙ ЛИТЕРАТУРЫ

27 квітня за адресою вулиця Буніна, 24 було відкрито меморіальну дошку відомому вірменському поету, прозаїку, публіцисту, класику вірменської літератури Аветіку Ісаакяну. Крім цього в Одеському літературному музеї відбулось відкриття виставки, присвяченої великому вірменському революціонеру та діячу. Ми продовжимо говорити про вірменську літературу та одного з яскравих її представників з головою Одеського фонду культурної спадщини Арменом Петояномвін гість нашої студії сьогодні

 

  КОНКУРС ЧТЕЦОВ

В бібліотеці ім Катаєва відбувся обласний етап всеукраїнського конкурсу читачів. Серед учнів шостих то сьомих класів шкіл одеського регіону компитентне журі, до складу якого увішли відомі одеські письменники, громадські діячи, працівники бібліотек, обирало найкращих. Школяри предсталяли свої улюблені книжки в костюмах героів, які найбільш сподобалися.

 

НОВЫЙ ФИЛЬМ

Одеський режисер Ігор Козлов-Петровський знімає новий фільм. Ця історія як завжди розповідає про пригоди доплитливих дітей. Але цього разу дії стрічки розгортаються  коло автоперегонів «Кубок лиманів». В новій картині грають вже знайомі глядачеві юні актори та імениті одеськи артисти -народні артисти України Ігор Равицький, Анатолій Дріженко та Андрій Гончар.

Комментарии закрыты