8 вересня в Овідіополі відбувся Міжнародний турнір з гандболу серед ветеранів «Чорноморські ігри-2018». Перед турніром голова Федерації одеського гандболу Сергій Гриневецький зустрівся із заслуженим тренером України з гандболу Володимиром Бондаренком, який виховав відому у світі олімпійську чемпіонку з гандболу, нашу землячку Тетяну Макарець.

Сергій ГРИНЕВЕЦЬКИЙ, голова Федерації гандболу Одеської області
Четырнадцать лет назад мы вместе с руководством района открывали этот прекрасный спортивный комплекс. И в беседе с Владимиром Семеновичем было очень много интересных воспоминаний. Он сейчас много пишет. К сожалению, здоровье не позволяет ему быть активным. Но те рекомендации, которые он дает, мы берем к исполнению.

Турнір «Чорноморські ігри» пройшов у сучасному оснащеному залі Палацу спорту Овідіополя імені Віктора Дукова, зустрілись кращі команди ветеранів гандболу з України та зарубіжжя: збірні Республіки Молдови +45, Республіки Білорусі +45, України +50 і команда «Одеса» +45. В цьому році турнір присвячений 60-річчю перемоги одеської команди СКА у Чемпіонаті СРСР з ручного м’яча. Засновані були «Чорноморські ігри» в 2014 році. Ініціатором виступила Федерація гандболу Одеської області, головою якої є Сергій Гриневецький. Основна мета проведення турніру — популяризація і розвиток гандболу в Україні; збереження пам’яті про видатних спортсменів, чиї досягнення повинні служити прикладом для молодого покоління гандболістів; залучення підростаючого покоління до занять гандболом. Невипадково турнір відбувся на батьківщині дворазової олімпійської чемпіонки з гандболу Тетяни Макарець в Овідіополі. Серед почесних гостей четвертих «Чорноморських ігор» був Валентин Георгійович Веселовський — учасник тої переможної гри, коли у 1958 році одесити були визнані кращими з ручного м’яча у великій країні, стали першими її чемпіонами з цього виду спорту. Також на турнір приїхали класики гандболу — чемпіони Олімпійських ігор у складі збірної СРСР, заслужені тренери і гравці.

Сергій ГРИНЕВЕЦЬКИЙ, голова Федерації гандболу Одеської області
Турнир прошел очень эмоционально, интересно. Приятно, что команда Украины подтвердила статус сильнейшей. И не только на международных соревнованиях такого уровня, но и в этом году мы стали чемпионами Европы. Еще очень приятно присутствие молодежи. Для них это пример здорового образа жизни, укрепления духа, ответственности потому, что гандбол — это командная игра. И, самое главное, — это совершенствование мастерства.

Учасники Міжнародного турніру з гандболу серед ветеранів «Чорноморські ігри-2018» знов підтвердили, що гандбол — це матч довжиною в життя.

Комментарии закрыты