КНИГА ПРИСВЯЧЕНА ОДЕСІ

Творчий простір «Переломлення» восени минулого року в Одеському музеї західного і східного мистецтва представив персональну виставку всестівньо відомого хорватського фотографа Станко Абаджича. Після своєї подорожі до Одеси майстер видав книгу, присвячену нашому місту.  Альбом «Одеса» має тираж в 250 примірників. Книги розлетаються по всьому світу, і тепер люди в різних куточках планети знають, як в 2016 році в Одесі посміхалися, любили, ходили на пляж і ростили дітей. Сьогодні ми поговоримо з автором книги

5-Я ОДЕСЬКА БІЄНАЛЕ

З 26 серпня по 30 вересня в нашому місті  буде проходити 5-я Одеська бієнале сучасного мистецтва , традиційно відкриваючи програму святкування Дня міста. Цей мистецький форум, організатором якого виступає Музей сучасного мистецтва Одеси, як і в попередні роки, є єдиною в Україні подією бієнального формату у сфері візуального мистецтва. Про участників події розповіли на прес-конференції організатори бієнале.

ОДЕСЬКИЙ ВИНАХІДНИК

Прикрасити інтер’єр будинку або заміської дачі можна не тільки магазинними дрібничками, але і виробами з металу та скла, виготовленими своїми руками. Причому це доступно кожному, оскільки для цього потрібен мінімальний набір інструментів, знань і , безумовно, бажання.  Якщо людина творча завзята, як герой нашого сьогоднішнього  репортажу — одеський винахідник , конструктор Вадим Пащенко, то подібні речі можуть прикрашати навіть міські парки та сквери .

Комментарии закрыты