КНИЖНЫЕ НОВИНКИ ОТ ОЛЕГА КУДРИНА

Літературний блок програми представлений розмовою з письменником, літературним критиком і також нашим земляком, власним кореспондентом українського інформаційного агентства Укрінформ в країнах Балтіїї та Россії Олегом Кудріним. Він завітав до нас у студію.

 

КНИГА ОДЕССИТА

Член Спілки письменників Ізраїлю, голова Тель-Авівського клубу літераторів, одесит Яків Шехтер 5 липня презентував в Одесі свій новий роман-фентезі «Друге пришестя Кумранського вчителя». Цей тритомник кілька місяців тому було видано в нашому місті. «В книгах Якова Шехтера,  — своя душа, своя мудрість, своя дорога до справедливості … І до читача …», — писав про Шехтера Анатолій Олексин. Яків Шехтер народився в Одесі, навчався в Сибіру, ​​жив у Вільнюсі. А «російським» письменником став саме в Ізраїлі. Розповідь про зустріч з письменником — в сюжеті нашого кореспондента.

 

ФИЛЬМУ «ВЕРТИКАЛЬ»-50!

На Одеській кіностудії відбувся ювілейний вечір, присвячений 50-річчю легендарної картини «Вертикаль». Для режисерів фільму Станіслава Говорухіна та Бориса Дурова ця кінострічка стала дебютом у великому кіно. Саме після виходу «Вертикалі» почалась і широка популярність Володимира Висоцького. Гості творчого вечора мали можливість переглянути стічку на великому єкрані, дізнатися про ціікаві факти з історії її створення, а також сфотогрофуватися в спеціально обладнанній кінематографічними реквізитами фотозоні.

Комментарии закрыты