К ЮБИЛЕЮ

25 листопада 2017 року світ відзначав 130-ту річницю від дня народження Миколи Вавілова, великого вченого-генетика. Вавилов присвятив своє життя вивченню і удосконаленню сортів пшениці, зернових та інших хлібних культур, які годують населення всього світу. До знаменої дати в Одеській бібліотеці імені Грушевського відбулись презентація монографії та відкриття книжкової виставки про відомого вченого.

 

«ЗАПАХ ЛАДАНА»

Історик кінематографу, доктор філософії, дійсний член Української кіноакадемії, полтавчанін Сергій Гавриленко презентував в Одесі свій новий історико-біографічний роман-реквієм «Запах ладана». Книга присвячена 125-річчю королеви екрану, актрисі німого кіно Вірі Холодній. Це розповідь про неординарну жінку, яка за неповних 5 років досягла вершин світового кінематографу.

 

ИТОГОВАЯ КНИГА

Поет, філософ, культуролог, музичний критик, педагог Ілля Ісакович Рейдерман святкує свій 80-річний ювілей виданням підсумкової книги обраних віршів «Из глубины». Всі його твори пронизані філософськими думками про себе, про світ, про природу і надихаюче почуття – любов. На презентації нової книжки Іллі Рейдермана  у Всесвітньому клубі одеситів побувала наша знімальна група.

Комментарии закрыты