ПРЕМІЯ ІМ.БАБЕЛЯ

В Золотій залі Літературного музею відбулась церемонія нагородження переможців першого сезону Одеської міжнародної літературної премії імені Ісаака Бабеля. В день народження великого письменника були вручені нагороди трьом лауреатам, яких обрало компетенте журі з Шорт-листа Премії. Також були передбачені спеціальні нагороди. У церемоніїї нагородження взяв участь і наш земляк, відомий одеський письменник Михайло Жванецький.

 

УВІЙДИ В КОЛО

В Музеї сучасного мистецтва Одеси відбулось одразу декілька подій. Презентація каталогу до персональної ювілейної виставки відомого одеського художника Євгена Рахманіна «В передчутті великого вибуху». А також відкриття двох проектів, присвячених одеському міжнародному кінофестивалю, який стартував 14 липня. «Увійди в коло» пропонують музейники і відкривають можливість глядачеві зануритися в фантасмогоричний світ одеського художника Віктора Павлова чи в образиз радянського кино в работах молодих киян.

 

УКРАЇНСЬКА РЕВОЛЮЦІЯ 1917-1921

Одеський історико-краєзнавчий музей презентував проект «Революційний формат»  – до 100-річчя Української революції 1917-1921 рр, мета якого – вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України, відновлення і збереження національної памяті про події Української революції та її учасників. Відкрився проект пересувною виставкою «Нам пора для України жить!», яка буде демонструватися до 11 серпня і висвітлювати історію Одеси і краю тієї доленосної доби. Потім ця виставка буде показана в кожному районі одеської області. Перед відкриттям експозиції музейники провели прес-конференцію.

 

Комментарии закрыты