з 27 березня до 1 квітня в нашому місті відбудеться 8-й Міжнародний фестиваль клоунів і мімів «Комедіада», який був заснований комік-трупою Маски в 2011 році. Цього річ до Одеси з’їдуться артисти майже з 15 країн. Комедіада-2018- це три дні сольних виступів, конкурсна програма, гала-концерт і, звісно, першоквітневий карнавал на головній площі. Зараз у Масок повним ходом йде підготовка до фестивалю, який вже визнаний одним з найкращих фестивалів такого напрямку в Європі. Про гостей форуму, журі конкурсу і власне програму йшла мова на прес-конференції.

7 років тому творчим колективом «Маски шоу» був заснований Міжнародний фестиваль клоунів і мімів «Комедіада», який вже визнаний найкращим в Європі. Його президент, художній керівник колективу Маскі шоу, народний артист України Геогрій Делієв розповів журналістам про програму цьогорічного фестивалю.

Георгій Делієв, народний артист України

Отже, 27 березня у Всесвітній день театру і в день народження театру «Дому клоунів» відкривається 8-й Міжнародний фестиваль клоунів і мімів «Комедіада. Зазвичай в рамках Комедіади артисти Масок беруть участь тільки в карнавальній ході першого квітня, але цього року було вирішено відкрити фестиваль виставою, яка дуже рідко йде на сцені театру – комедією абсурду «Нічна симфонія».

Борис Барський, народний артист України

28 і 29 березня на сцені театру Маски виступлять всесвітньо відомі артисти комедійного жанру: володар Гран-прі минулого року Чаба Мехіш з Угорщини, київський театр пантоміми «Декру», комік світового рівня з Німеччини Джеф Хелс і квартет акробатів, музичних ексцентриків «Форматікс».

30 і 31 березня- це вже конкурсні дні. Учасники майже з 15 країн світу будуть змагатися в 5 номінаціях. Оцінювати виступи молодих виконавців буде компетентне міжнародне журі, до складу якого увійшов навіть син легендарного Чарлі Чапліна Юджін Чаплін.

Яна Делієва, координатор з міжнародних зв’язків

Першого квітня в день сміху програма почнеться о 12 годині клоунською кавалькадою по вулицях міста. Гала-концерт та нагородження переможців Комедіади відбудеться на Театральній площі. А завершиться свято в Домі клоунів –виступом найкращих клоунів і мімів світу.

Комментарии закрыты