ТВОРЕЦЬ НАУКИ

До 155-річчя від дня народження академіка Володимира Вернадського  в   Одеській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М. Грушевського відбулась презентація книги  професора політеху  Миколи Шалімова про видатного вченого. А також відкрилась книжково-ілюстративна виставка «Володимир Вернадський – перший   президент  Національної Академії Наук України».

ЄВРЕЙСЬКА ОДЕСА

Відомий гід по Україні та Ізраїлю, наш земляк, який нині живе в Тель-Авіві, Зеєв Волков провів у Всесвітньому клубі одеситів лекцію з історії євреїв Одеси від Османської імперії до сьогодення. Іронічно, тонко, а головне з великою любов’ю до нашого міста, краєзнавець розповів про сіонізм і єврейське мистецтво, книговидання та іврит. Та про внесок одеських євреїв в становлення держави Ізраїль. Лектор збудував своєрідний міст між Одесою та Тель-Авівом.

ФОРУМ КЛОУНІВ

З 27 березня до 1 квітня в нашому місті відбудеться 7-й Міжнародний фестиваль клоунів і мімів «Комедіада», який був заснований комік-трупою Маски в 2011 році.  Цього річ до Одеси з’їдуться артисти з 15 країн. Фестиваль  це три дні сольних виступів, конкурсна програма, гала-концерт і, звісно, першоквітневий карнавал на головній площі. Зараз у Масок повною ходою йде підготовка  до Комедіади, яка  вже визнана одним з найкращих фестивалів такого напрямку в Європі. Про гостей форуму, журі конкурсу і саме програму фестивалю поговоримо з його засновником, художнім керівником колективу Маскі шоу, народним артистом України Геогрієм Делієвим.

Комментарии закрыты