Компанія «Будова» запросила голову Одеської обласної державної адміністрації Максима Куцого на пуско-налагодження виробничих ліній найбільшого в Україні та Європі заводу залізобетонних конструкцій і виробів зі склофібробетону. Є чим пишатися! На заводі встановлено найсучасніше обладнання з США, Австрії, Великої Британії, Італії. Його відкриття відбудеться найближчим часом. На новому заводі «Будови» буде створено понад 400 робочих місць.

Дмитро ДІМАРСЬКИЙ, співзасновник КП «Будова»
Завод был построен за 2 года. Общая сумма инвестиций первой очереди составила около 20млн евро. Вторая очередь планируется порядка 30млн евро. Вы видите здесь 10-летний наш опыт в вопросе фибробетона. Самой «Будове» 30 лет, мы на рынке с 90-го года. Все это время мы работам над улучшением технологий, над привлечением инвестиций. Никогда не останавливаемся и не планируем это делать. Мы планируем двигаться вперед.

У цеху з виробництва залізобетонних конструкцій планується випуск пустотних плит, сходових маршів і дорожніх плит. У цехах склофібробетону будуть виготовляти огороджувальні конструкції, декоративні вироби для фасадів, вироби з фіброгіпсу, зварні сітки.

Компанія «Будова» – єдиний сертифікований виробник склофібробетону в Україні, найбільший імпортер цирконієвої фібри в Європі, член міжнародного «Союзу виробників склофібробетону». А з новим сучасним заводом компанія увійде до трійки найбільших виробників склофібробетону в Європі. Міцність і довговічність фібробетону в 15-20 разів вище, ніж у бетону. При цьому він не схильний до корозії і гниття, не містить шкідливих і токсичних компонентів. Архітектори і будівельники у всьому світі, схоже, полюбили його всерйоз і надовго:)

Микола КУЦАК, директор заводу «АФБ Аспект» КП «Будова»
Мощности наши позволяют выпускать 120тыс кв.м изделий фасадных в год. Уникальность в том, что наши панели более легкие, сам материал долговечный. Архитектурная привлекательность его неоспорима потому, что любое пожелание архитектора мы можем воплотить с помощью нашего материала.

«Будова» нарощує базу цінної будівельної техніки, тим самим збільшуючи загальну капіталізацію компанії і рівень надійності в очах інвесторів та партнерів.

Олександр Єлькін, директор департаменту науково-технічного розвитку
Компания «Будова» постоянно инвестирует в разработку новых материалов и технологий. В структуре предприятия был организован департамент научно-технического развития. И мы плотно с представителями стройучастков, проектных отделов работаем над внедрением новых технических решений, которые позволяют совершенствовать технологию и повышать качество строительства.

Олександр КОЗИЦЬКИЙ, заст. директора заводу «АФБ Аспект» КП «Будова»
Человек задействовано в проектировании данного производства, наверно, более 100. Каждое решение принималось совместно с партнерами, участвовали наши лучшие инженеры. И, как результат, появился данный цех.

Очільник Одеської області Максим Куций більше години зацікавлено знайомився с заводом «Будови» та високо оцінив можливості нового підприємства.

Максим КУЦИЙ, голова Одеської обласної державної адміністрації
Враження дуже позитивні. Це приклад не тільки для області, а для всієї держави у реалізації таких потужностей з використанням сучасних, екологічних технологій. В галузі будівництва може відбуватися така мала революція з точки зору кількості, якості та швидкості реалізації будівельних робіт.

На зустрічі керівництво Будови обговорило з губернатором можливу співпрацю в рамках програми «інвестиційна няня», яку просуває Президент Зеленський

Максим КУЦИЙ, голова Одеської обласної державної адміністрації
Сьогодні це питання підіймалось. Ми будемо детальніше вивчати потенційний інвестиційний проект. Можливо, державно-приватне партнерство буде розвиватися у цьому напрямку також.

Передові технології, надійність та професіоналізм – «Будова» підтверджує, що є однією з провідних будівельних компаній України.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован