З 27 по 30 березня на базі школи-інтернату ім. професора Столярського проходить Перший Всеукраїнський конкурс юних піаністів «Зірки твої, Україно!». Конкурс присвячений пам’яті заслуженої артистки України Людмилі Гінзбург. Її ім’я увійшло у музичну спадщину Одеси та України, як одного з неперевершених митців сучасності. Учні Людмили Наумівни – відомі виконавці та педагоги — продовжують високі традиції одеської піаністичної школи.

Людмила Гінзбург – легенда одеської фортепіанної школи, виконавська і педагогічна діяльність якої залишила глибокий слід в історії музичної культури Одеси. Її учениця, заслужений діяч мистецтв України, професор Одеської музичної академії, завідуюча фортепіанним відділом школи ім. Столярського Тетяна Фоміна виступила ініціатором проведення Першого Всеукраїнського конкурсу юних піаністів «Зірки твої, Україно!» пам’яті Людмили Наумівни.

 Тетяна Фоміна, зав. фортепіанним відділом шк. ім. Столярського

Людмила Гінзбург була пропагандистом сучасної української музики. Вона першою виконала твори композиторів Данькевича, Арфєєва, Красотова. Тому організатори конкурсу -Тетяна Фоміна і її учениці Діана Гульцова та Наталія Заєць- включили до програми твори сучасної та класичної української музики.

 Тетяна Фоміна, зав. фортепіанним відділом шк. ім. Столярського

В конкурсі беруть участь 48 учасників в трьох вікових категоріях від дев’яти до сімнадцяти з різних міст країни: Одеса, Черноморськ, Харків, Кропивницький.

 Ірма Готкова, учасниця конкурсу (Одеса)

Компетентне журі, до складу якого увійшли відомі учні та нащадки Людмили Гінзбург, працюватимуть 2 дні. Прослуховування учасників конкурсу проходитимуть на базі школи-інтернату ім. професора Столярського. Нагородження лауреатів та заключний гала-концерт відбудеться 30 березня в Кирсі о 12 годині.

 

Комментарии закрыты