ПРОСЛУХОВУВАННЯ, МАЙСТЕР КЛАС, НАГОРОДЖЕННЯ

 Вдосконалення поліфонічного мислення учнів, без якого не можуть творчо розвиватися  юні музиканти, виконання поліфонічної  музики Баха, знайомство та пропаганда поліфонічних творів українських авторів – головна мета єдиного в Україні муніципального конкурсу клавірної музики «Всесвіт Баха».   Конкурс проходив з 26 лютого по 1 березня на базі Одеської дитячої музичної школи №3 та за підтримки департаменту культури та туризму міськради

ЛЯЛЬКА-МОТАНКА

До 5 квітня в Музеї «Степова Україна (відділ Одеського історико-краєзнавчого музею) триває виставка «Лялька-мотанка 21-го сторіччя». Така лялька є одним із своєрідних символів України, що з давніх-давен займав важливе місце в народній культурі. Як це мистецтво розвивається сьогодні і чим приваблює майстрів — далі в сюжеті.

ФОТОАРТ-ПРОЕКТ

А ось у виставковій залі одеського історико-краєзнавчого музею демонструється фотографічний арт-проект Вікторії Сергєєвої « CONTENTUS». Чорно-білі фотографії розкривають авторське бачення світу, його міркування, філософські роздуми … Наші кореспонденти були на відкритті вернісажу.

Комментарии закрыты