В театрі опери та балету відбувся святковий концерт солістів та музикантів муніципального філармонійного оркестру міста Амфілохія. Це один з подарунків до дня народження Одеси від грецької громади міста. Благодійна організація «Фонд Бумбураса», яка заснована підприємцем, меценатом, греком Пантелеймоном Бумбурасом, веде активну громадську, миротворчу діяльність в Україні, підтримує регіональні програми у сферах освіти, науки, спорту, культури та мистецтва. Фонд та його керівник піклується про подальше зближення дружніх народів України та Греції. На концерті були присутні мер Одеси Геннадій Труханов, представники дипломатичної місії та муніципалітету грецького міста Амфілохія.

Одесса – багатонаціональне, мультикультурне місто. Місто, в якому дружньо співіснують і допомагають одне одному представники різних етносів. Яскравий приклад тому — благодійний фонд Бумбураса, чия діяльність добре відома в Одесі і за її межами.  Благодійна організація, яку очолює грецький меценат і підприємець Пантелеймон Бумбурас, займається наданням допомоги у сферах освіти, охорони здоров’я, екології, соціального захисту. Підтримує і піклується фонд про розвиток культури і мистецтва в нашому місті.

 Геннадій Труханов, Одеський міський голова

работа проводится большая, по всем направлениям- духовное, меценацтво,благоустройство, возрождение традиций. Все на благо города. Представленный спктра широк. Это обясняется одним-любовью к нашему городу.

 Пантелеймон Бумбурас, підприємець, меценат

 я живу здесь почти 21 год. Очень рад. Я увере, что город идет в хорошую сторону. Мер обратил вниманиене только на коробки, а культура спорт. Иотмучто без культура , без спорт это не город.

Муніципальний філармонійний оркестр міста Амфілохія був заснований близько 50 років тому. Колектив є постійним учасником багатьох міжнародних фестивалів у Греції та за кордоном. До Одеси оркестр приїхав вперше.

 Йоргос Тсонгас, керівник оркестру м. Амфілохії

дуже сподобалося ваше місто. Тут відчуваешь дух Греції. Адже греки- одні з засновників Одеси. На жаль, багато не побачили в місті, тому що маємо насичену програму. Але хочу відзначити, що архитектура, люди, відношення до нас просто чудове.  Ми переповнені емоціями.

Примітно, що середній вік музикантів складає 15 років, що завжди складає належне враження на їх виступах. Юні музиканти звісно дуже хвилювалися перед концертом. І це зрозуміло, вперше виходити на сцену одного з найкращих театрів Європи. Теодор та Катерина грають в оркестрі на трамбоні більш ніж 6 років. Вони вважають, що грецька музика дуже гарна.

грецька музика віфдрізняється від музики інщих європейських країн.навіть старі пісні зараз дуже популярні.

вона дуже легко запамятовується. Мелодія лищаеться з людиною надовго.

В програмі святкового концерту звучали твори сучасних грецьких композиторів. Музиканти гармонійно поєднували духові та традиційні грецькі інструменти, які акомпанували живому співу солістів.

 Йоргос Тсонгас, керівник оркестру м. Амфілохії

 концертна програма- це мікс сучасного та традиційного. музика написана сучасними грецькими композиторами для поп-співаків, яка зараз дуже популярна, та музика та співи з островів та матерікової Греції.

ЛАЙФ

 

Комментарии закрыты