Премія ім. Бабеля

 В літературному музеї відбулась урочиста церемонія нагородження лауреатів та дипломантів третьої міжнародної літературної премії імені Ісака Бабеля. Премія покликана виявляти і підтримувати кращі зразки оповідань, написаних російською мовою як в Україні і Росії, так і в інших країнах світу. З 237 авторів міжнародне  визначило 5 дипломантів і 3 лауреатів премії. З вітальним словом до учасників і організаторів звернувся почесний гість — відомий одесит Михайло Жванецький. Подробиці — далі у сюжеті.

ОДЕСА-ВАНАДЗОР

В червні у вірменському місті Ванадзор відбувся перший Фестиваль-конкурс » ODESA — VANADZOR MUSIC OLYMP». В ньому брали участь діти від 7 до 18 років в десяти номінаціях: фортепіано, струнно-смичкові, духові інструменти, народні інструменти, академічний вокал, народний спів, вокальний ансамбль, інструментальний ансамбль, хор, сольфеджіо. Про основні завдання та цілі фестиваля  поговоримо з автором ідеї, арт-директором Асею Хачатрян. Вона завітала в нашу студію..

МОСТИ КРІЗЬ НЕБО

У виставковій залі Одеського відділення Національної спілки художників України відкрилась виставка художниці, кандидата мистецтвознавства Ганни Носенко. Автор працює в техниці олійного живопису. В експозиції, яка має назву «Мости крізь небо», представлені  мальовничі пейзажі нашої рідної країни та міст і містечок, де художниця побувала в своїх мандрівках. На вернісажі побували наші кореспонденти.

Комментарии закрыты