У карантинних умовах, згідно чинного законодавства, з дотриманням правил безпеки — 15-го липня відбулось вручення нагород кращим абітурієнтам Одеської національної академії харчових технологій. Вже одинадцятий рік поспіль Союз випускників Одеської національної академії харчових технологій сумісно з адміністрацією ЗВО проводить конкурс “Кращий абітурієнт року”, переможці якого отримують цінні подарунки.

Ірина БІЛЕНЬКА, віце-президент Спілки випускників ОНАХТ
Конкурс ми проводимо, разом Спілка випускників і ОНАХТ, — з 2010 року. Вже багато було нагороджено студентів саме з метою виявити самих талановитих, працелюбних, працездатних та заохотити їх для подальшого навчання.

Анна ГОЛУБКОВА, переможець конкурсу
У меня была эйфория потому, что я этого не ожидала. Я выбрала факультет зернового бизнеса потому, что зерно занимает важное место в экономике Украины. И я посчитала перспективной учебу в академии.

Ірина БІЛЕНЬКА, віце-президент Спілки випускників ОНАХТ
У цьому році 10 переможців — по одному з кожного факультету. Конкурс відбувався в 2 етапи. На першому етапі було визначено абітурієнта або вже студента І курсу, який прийшов вчитися до нашої академії з високими балами. Потім ці бали студенти повинні були підтвердити в свою першу сесію, це був другий етап конкурсу.

Після цього виставлялися загальні бали і по найвищим обиралися ті студенти, які 15-го липня були визнані кращими та отримали дипломи й нагороди від Спілки випускників і ректора ОНАХТ. Випускники — колишні студенти академії, а сьогодні визнані професіонали — цьогоріч подарували переможцям конкурсу планшети.

Іван ДЕЛІ, переможець конкурсу
Я был приятно удивлен, т.к. понял, что академия не забывает о своих хороших студентах. И приятно получить подарки. Хочу изучить языки программирования и стать профессиональным программистом.

Не тільки випускники допомагають академії виховувати справжніх лідерів галузі. Така ж співпраця існує між ОНАХТ та бізнесом і крупними підприємствами України, які не тільки приймають до себе на практику студентів вишу, а й організовують найсучасніші навчальні лабораторії безпосередньо у стінах ОНАХТ. Про це мова йшла у виступі ректора академії Богдана Єгорова.

Богдан ЄГОРОВ, ректор ОНАХТ
Мета конкурсу — привернути увагу суспільства, в першу чергу школярів, до системи підготовки кадрів в нашій академії. Тому що в основі нашої підготовки лежить тісна співпраця з бізнесом та промисловістю. І такі подарунки — це підтвердження нашої співпраці. А лабораторії — це основа якісної підготовки фахівців.

Каріна ЗАБЛОЦЬКА, переможець конкурсу
Мене переповнюють емоції! Це було несподіванкою. Я не думала, що одержу перемогу. Коли сказала мамі, в неї були сльози на очах. Я дуже підтримує академію в тому, що вона заохочує студентів. Ти розумієш, що працюєш недарма.

Як свідчить досвід, усі випускники Одеської національної академії харчових технологій без перешкод успішно реалізують себе як спеціалісти. Головне — упевненість та постійне бажання удосконалюватись.

Богдан ЄГОРОВ, ректор ОНАХТ
Ми для абітурієнтів робимо окремий розіграш цінного подарунку серед тих, хто подав документи. А серед тих, хто вступили, ми визначаємо кращого абітурієнта, який має найвищі бали. Таким чином ми проводимо експеримент, наскільки ці бали підтверджуються потім в ході навчання. В Одеській національній академії харчових технологій є вся необхідна база для підготовки якісних фахівців. І ще одним твердженням цього є 100% працевлаштування. Ми всім нашим випускникам надаємо перше робоче місце.

Бажаємо переможцям конкурсу «Кращий абітурієнт» стати найкращими, мегапрофесіоналами у своїй галузі!

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован