Напередодні Дня вчителя, який святкують у першу неділю жовтня, Одеський міський голова Геннадій Труханов, директор міського  департаменту освіти та науки Олена Буйневич, депутати міськради та громадські діячі від щирого серця привітали педагогів рідного міста — викладачів шкіл, гімназій та дитячих садків.

У Одесі величезна педагогічна сім’я — понад 10 тисяч працівників. А в одеських школах виховується, навчається понад 100 тисяч юних одеситів.

Питання освіти приоритетні в житті Одеси, вихованню і навчанню молодого покоління в місті заслужено приділяється велика увага.

Цього року знову в навчальних закладах міста обрали сто кращих працівників сфери освіти, 12 відзначили медалями та дипломами, а також присвоїли звання «Кращого вчителя року».

З отриманням такого звання кращі педагоги міста Одеси також отримують і доплату, розповів Геннадій Труханов.

Додамо, що до Дня працівників освіти в Одесі проходить цілий цикл святкових заходів: творчий конкурс відеопривітань «Гаряче серце очі видають…», флешмоби, присвячені педагогам, висадка алеї «Від педагогів — Одесі!». Крім того, в соціальних мережах організовано проведення фестивалю дитячих відеопривітань #УчительЦеКласно, а також онлайн-виставки дитячих малюнків та фоторобіт #Мійулюбленийвчитель.

Комментарии закрыты