Краса — велика сила. А творення краси — це велика праця багатьох професіоналів свого діла, перукарів, майстрів нігтьового сервісу, косметологів, візажистів, виробників обладнання для салонів та інших-інших-інших. На Міжнародній спеціалізованій виставці «Технології краси — століття XXI», яка проходить в Одесі з 18 по 20 травня, представники індустрії з різних міст України та Молдови об’єднали свої зусилля в ім’я великої сили краси.

Наталія ЦИМБАЛЮК, керівник проекту «Технології краси — століття XXI»
В этом году мы проводим выставку в 20-й раз. У нас юбилей, и, наконец-то, впервые за последние несколько лет мы снова выбрались в 2 зала. В холле Морвокзала расположена экспозиция парикмахерского искусства, в которой представлена косметика для парикмахеров, а также оборудование и аксессуары для салонов красоты. Мы с Вами находимся в зале №1, где находится экспозиция косметологии, декоративной косметики и ногтевого сервиса. 

У ювілейній виставці «Технології краси — століття XXI» приймають участь більше 150 експонентів з різних сегментів б’юті-індустрії. А кількість марок і брендів, що представлені на виставці, обчислюється тисячами. І, як показав перший день роботи, відвідувачами 2-х залів виставки теж стали вже декілька тисяч майстрів-професіоналів та любителів. На стендах можна не тільки побачити новинки, їх можна спробувати й отримати повноцінну всеохоплюючу консультацію. А у діловій програмі ювілейної виставки — конкурси, конференції, семінари й майстер-класи за різними напрямками.

Наталія ЦИМБАЛЮК, керівник проекту «Технології краси — століття XXI»
Два дня Учебный центр «Ineldea» представляет серьезные мастер-классы по массажу. Каждый из них проходит 3ч, и мастера массажа могут не просто ознакомиться с новыми техниками массажа, но и попробовать. Потому что они проходят с отработкой, есть такая возможность. Компания «Антураж» проводит мастер-классы по ногтевым технологиям и наращиванию, оформлению бровей. Представлены мастер-классы по продвижению и имиджу салонов от Елены Штогриной.

Ще у програмі 3-х днів майстер-класи для косметологів від компаніїи «Holy Land», акційні пропозиції від багатьох брендів та багато-багато спілкування й обміну досвідом. Професіоналам є, що побачити, послухати і чому навчитися. В рамках цьогорічного проекту «Технології краси — століття XXI» проходять два чемпіонати. Традиційний, вже десятий Відкритий міжнародний конкурс нігтьових технологій «Perfect Nails», який проводиться спільно з компанією «Антураж» і партнером заходу компанією «Master Professional». А також вперше на виставці проводиться відбірковий тур Чемпіонату України з перукарського мистецтва та макіяжу, який називається «Кубок Одеси — 2017». Партнер конкурсу «Perfect Nails» — Навчальний центр «Антураж» — надає послуги з навчання та підвищення кваліфікації майстрів з нарощування, декорування вій, манікюру. Програми розроблені для ефективного і легкого освоєння професії і технік. На виставці навчальний центр представив свій бренд.

Олена САМУСЕНКО, керівник Навчального центру «Антураж»
Мы представляем, в первую очередь, продукцию нашей торговой марки — гель-лаки, гель-желе и все для дизайна ногтей. Выставку посещают, конкурсное движение тоже набирает каждый год обороты. Много мастеров приходят, и новые, и повторно. Узнают новое, продукцию, материалы. Эта индустрия постоянно развивается. 

І ще один партнер заходу — «Master Professional», який створює матеріали для нігтьового сервісу високого рівня з 2012 року.

Юлія САЄНКО, менеджер компанії «Master Professional»
Наша компания — это будущее ногтевого сервиса. Наши гель-лаки производятся в Америке на американском сырье. И все наши вспомогательные материалы для мастеров сделаны с любовью, и мы всегда стараемся сделать лучшее. У нас на выставке существует акция: при покупке 3-х лаков 4-й бесплатно. 

Про перший Відкритий відбірковий тур Чемпіонату України з перукарського мистецтва та макіяжу «Кубок Одеси — 2017» розповіла Олена Колтинюк.

Олена Колтинюк, організатор чемпіонату «Кубок Одеси-2017»
У нас в Одессе уже много лет не проводились чемпионаты. И сейчас мы решили поднимать конкурсное движение всей Украины и, в том числе, Юга Украины. У нас собралось 100 участников, парикмахеров и визажистов. Вся Украина съезжается — Харьков, Киев, Днепропетровск. Много заявок и много молодых профессионалов, которые хотят принимать участие в нашем чемпионате.

В Студії Олени Колтинюк працюють майстри міжнародного класу, призери міжнародних чемпіонатів. На виставці разом з голландським брендом KEUNE вони продемонстрували видовищні майстер-класи.

Едгар, Студія Олени Колтинюк / KEUNE UKRAINE
Чем интересен бренд? Тем, что он имеет свою философию: здоровые волосы через здоровую кожу головы. Это продукты, которые всегда несут только позитив.

Олеся, Студія Олени Колтинюк / KEUNE UKRAINE
Мы рады приветствовать в своей компании людей, которые хотят узнать новые техники окрашивания, колористики, стайлинга. Это наша публика — грамотный парикмахер, который хочет развиваться и достичь высот в парикмахерском искусстве. 

Метром косметології, який представляє безліч різнопланових брендів для догляду за обличчям і тілом, на виставці «Технології краси — століття XXI» виступила Школа сучасної косметології SANTE. На стенді поряд з досвідченими косметологами пробували свої сили випускники школи.

Віра САМАРЬ, засновник Школи сучасної косметології SANTE
Мы уже два года обучаем специалистов для индустрии косметологии. Работаем со многими современными брендами, которые развиваются. Это, прежде всего, «Holy Land». А также бренд «Derma Solution» для тех, кто не делает инъекционные процедуры, их можно заменить на аппаратные. Что очень комфортно для клиентов. 

Всі три дні виставки проходять нон-стоп заходи на відкритому подіумі — з любов’ю до професії, з схилянням перед красою.

Наталія ЦИМБАЛЮК, керівник проекту «Технології краси — століття XXI»
Наша выставка существует уже 20 лет. Ее знают, любят и ждут. По количеству людей в зале Вы можете представить, какое число профессионалов знает об этой выставке. Как известно, в Одессе самые красивые женщины. И я надеюсь, что наш вклад — выставки «Технологии красоты» — в этом тоже есть.

20-а Міжнародна спеціалізована виставка «Технології краси — століття XXI» робить дійсність красивою, а її учасники роблять дійсно красивими усіх, хто завітає до Одеського Морвокзалу з 18 по 20 травня.

Комментарии закрыты