Зовсім недавно почався новий навчальний рік, а цікаві та креативні профорієнтаційні заходи в Одеській національній академії харчових технологій вже стартували. 6-го жовтня сюди прийшли учні шкіл, гімназій, коледжів Одеси. На свіжому повітрі в академії відбувся День відкритих дверей.

Натела КОРДЗАЯ, директор Центру маркетингу та реклами ОНАХТ
Впервые с момента карантина мы можем позволить себе провести его офлайн в нашем внутреннем дворике, т.к. здесь будут соблюдены все требования эпидемиологические. Надеемся, что сегодняшняя встреча для наших будущих абитуриентов будет эффективной, информативной. Сегодня представлены все 10 факультетов. За столиками находятся представители всех факультетов и деканы факультетов. Они отвечают на все интересующие будущих абитуриентов вопросы.

На стендах факультетів йде живе цікаве спілкування. Батьки та діти намагаються обрати не що-небудь, а власне майбутнє, професію, спеціальність, яка буде цікава, перспективна і потрібна. В ОНАХТ вибір дуже великий тому, що професійні кадри для економіки, промисловості, бізнесу в поєднанні з ростом наукового потенціалу — це напрямок, в якому Одеська національна академія харчових технологій йде впевнено і поступально.

Ольга ЄВТУШОК, старший викладач кафедри факультету ММіЛ ОНАХТ
Коли ви будете навчатись на нашому факультеті, ви зможете отримати дуже актуальні спеціальності. Це менеджмент, публічне управління та адміністрування, маркетинг, логістика. Підприємництво, торгівля та біржова діяльність. Керувати, організовувати, просувати свою продукцію, послуги навіть міжнародним партнерам. Все це ми повинні робити в комплексі. Усі спеціальності необхідні для нашої молоді. Але вибір залишається за ними.

Надія, гість ОНАХТ
Мы вообще в академию приехали первый раз. Потому что после колледжа хотим поступать именно сюда, чтобы получить второй диплом и выучиться уже здесь.

Домініка, гість ОНАХТ
Я здесь впервые на самом деле, но мне очень нравится. Все дружелюбны, рассказывают о каждом факультете. И мне это нравится. Я с самого детства любила готовить и до сих пор люблю. Обожаю это дело и у меня очень вкусно получается. И решила, что я хочу связать с этим жизнь.

Майстер-класи, можливі в режимі open air, відбувались майже на кожному стенді. Усі гості мали змогу почути і побачити, послухати і навіть понюхати, потримати і спробувати безліч цікавих речей. І, таким чином, остаточно впевнитися, що академія готує фахівців за багатьма напрямами: це технології зерна і зернового бізнесу, вина та туристичного бізнесу, інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу, комп`ютерних систем та автоматизації, економіки, бізнесу і контролю, менеджменту, маркетингу і логістики, нафти, газу та екології, комп`ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту, низькотемпературної техніки та інженерної механіки. А також традиційно ОНАХТ готує і висококваліфікованих спеціалістів з харчових технологій.

Дмитро СКРИПНІЧЕНКО, доцент кафедри факультету ТТХПіПБ ОНАХТ
Наш факультет включає дуже багато спеціальностей. Сьогодні представлені практично всі кафедри, які включені до нашого факультету. Це кафедри, які пов’язана з технологією переробки молока, технологією переробки м’яса і морепродуктів, експертизи, товарознавства і т.ін. Студентський клуб підготував цікаву програму. Пісні, танці, тобто все відбувається дуже динамічно, активно в нашій академії.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован