У рамках V фестивалю мистецтв «Оксамитовий сезон в Одеській опері» відбувся круглий стіл « Зустрічі в театральній вітальні». Тема  дискусій  — «Оперно-балетні фестивалі в контексті сучасного культурного простору».

В овальній залі оперного театру відбулись дискусії на тему сучасного музичного театру. Такі зустрічі проводяться традиційно в рамках фестивалю мистецтв. Відомі мистецтвознавці, музикознавці, музиканти обговорили тенденції розвитку театру, спираючись на світовий та власний досвід..

Людмила Сергійчук, помічник ген. директора театру

На зустрічі піднімалися питання залучення до фестивального руху крім зіркових виконавців, новітніх технологій, сучасного оснащення майданчиків. Розширення  аудиторії і підвищення зацікавленості української публіки в такому елітному мистецтві як опера та балет.  Присутні нарікали на то, що сьогодні навіть загублено само поняття фестивалю.

 Борис Блох, професор, піаніст

В’ячеслав ЧернухоВоліч, головний диригент театру

З тим, що фестиваль мистецтв «Оксамитовий сезон в Одеській опері» особливий, неповторний погодились присутні в залі фахівці. Сподіваємось, що це можуть підтвердити і відвідувачі фестивальних подій.

Комментарии закрыты