В п’ятницю 28 липня Одеса була заповнена радістю і сміхом. Вперше з новою програмою саме в Одесі виступили справжні улюбленці всієї країни — студія «Квартал 95». В кінці морського вокзалу була побудована величезна сучасна сцена, яка змогла вмістити майже 3,5 тисячі глядачів. Майданчик, який височів над морем, відкриваючи чудовий вид, був заповнений під зав’язку, а деякі люди сиділи навіть в проходах. Дивлячись сценки, пісні і жарти про найактуальніші події в нашій країні зал відразу ж дякував артистам сміхом і оплесками.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Одесса — столица юмора нашей страны. Культурная столица нашей родины. И сегодня реализуется проект, начало большого проекта. С сегодняшнего вечера, я думаю, будет дан старт нашей совместной деятельности. Наши переговоры длятся уже достаточно большой промежуток времени. О том что в Одессе сделать постоянные гастроли большого творческого коллектива. Организовывает это всё Владимир Зеленский со своим коллективом. Это основа, фундамент. Дальше, наша задача — привлечь все талантливые силы, коллективы нашей страны, не только нашей страны. И Одесса должна стать концертным городом фестивалей.

Три з половиною години артисти «Вечірнього 95 кварталу» дивували одеситів жартами і про події в нашому місті, і про українських політиків в цілому. Несподівано для всіх, під час концерту, на сцені встигли виступити не тільки українські коміки, але і львівський колектив «Брати Гадюкіни», Тіна Кароль, Джамала і навіть британська група «Hurts». Лідер студії «95 квартал» Володимир Зеленський перед концертом був в дуже доброму настрої і обіцяв що колектив буде частіше приїжджати в Одесу, особливо з огляду на те що міська влада дуже сприяє проведенню таких масштабних заходів.

Володимир Зеленський, керівник студії «Квартал-95»

Мы очень рады. Вообще, честно вам скажу, очень редко, чтобы мэрия где-то в каких-то городах нас так крепко поддерживала, так что я действительно благодарен Геннадию Леонидовичу, действительно благодарен мэру. И всем ребятам, которые работают в команде, потому что это всегда работа команды, помогли на ноги это поставить. Очень хорошо, очень тепло, мне сказали что прохладно, но жарко, хорошо. Не смотря на то что много людей, я давно столько людей не видел и люди, естественно узнают, как бы мы не прятались. Очень приветливые, всё спокойно, ни наглости, ни хамства. Это приятно.

Складно уявити собі українця, який би ніколи не чув жартів «95 кварталу», не переглядав відео в Інтернеті і не цитував улюблені пісні. Перед концертом ми встигли поговорити з одеситами і запитати чого ж вони чекають від концерту і в якому настрої йдуть слухати жарти.

 

Хлеба, любви и зрелищ. Зеленский, ну а кто же ещё. Веселый человек. А, тембром голоса ещё, вот.

 

-Мы ждём вообще что будет прекрасный вечер. Воочию увидим звезд эстрады украинской, посмотрим, посмеемся над шутками.

-Проведем хорошо время, отдохнем. Насладимся морем и погодой.

 

-Мы хотим посмеяться и увидеть что-то новое.

-Какие-то сценки, может.

-Мне нравится как играет Зеленский и Женя…

-Женя и Зеленский — они самые интересные.

Дивлячись на публіку під час концерту «Вечірнього кварталу» можна було переконатися в тому, що по його завершенні — кожен залишився задоволеним. Діти, люди у віці, закохані пари і цілі родини — за кілька годин Володимир Зеленський і його команда подарували людям моменти, які ще довго будуть згадувати. Такі події — це тільки початок того міста фестивалів, в який перетворюється Одеса, а попереду ще не одне таке шоу, що  дарує людям щастя.

Комментарии закрыты