ЛАБОРАТОРІЯ ДЛЯ МОЛОДИХ РЕЖИСЕРІВ

Одеський театр юного глядача ім. Юрія Олеші спільно з Продюсерським центром OpenDoors за підтримки Українського культурного фонду з 16 по 21 жовтня проводив Міжнародну лабораторію для молодих режисерів «Відкриті Двері» .  В останній день роботи проекту Відкриті двері був обраний режисер-переможець. Хто це і яка постановка була найкращою за рішенням журі, розповіла програмі   куратор творчих проектів одеського ТЮГУ міжнародного театрального проекту «Відкриті двері»  Ірина Аверіна

ТИЖНІ НІМЕЧЧИНИ В ОДЕСІ

З 19 жовтня до 2 листопада в Україні традиційно проходять тижні Німеччини. Організатори пропонують розважальні і інформативні заходи, дають можливість поринути у світ німецького мистецтва і культури, німецького кіно і німецької музики, подорожей по німецько-українській історії і сучасності. 20 жовтня у виставковій залі Одеського літературного музею відкрилась виставка картин німецьких художників України. А в Золотій залі відбувся концерт “Музика німецьких композиторів крізь 3 століття”.

СЕСТРИ ЦВЕТАЄВИ

В Одеському літературно-меморіальному музеї А.С. Пушкіна  Вітальня «Diligans» провела зустріч-зупинку «В кожному жесті, в кожному погляді, в кожному слові»., присвячену сестрам Марині та Анастасії Цветаєвым. У програмізвучали вірші і проза сестер, пісні на вірші Марини Цветаєвої.

 

Комментарии закрыты