Одеський музей західного та східного мистецтва спільно з Dymchuk Gallery та NT-Art Gallery представляє творчий доробок класика українського трансавангарду Арсена Савадова.  Його роботи можна охарактеризувати як поєднання фігуративного живопису і сюрреалістичної абстракції. Виставка «Лабораторія Орфея”  проходить у рамках фестивалю “Odessa classics”  і буде відкрита для відвідування до 14 червня.

Кожен фестиваль “Odessa classics” відкривається художньою виставкою. 5-й ювілейний пропонує одразу два виставкових проекти. В музеї сучасного мистецтва «Музика сфер» Олега Соколова та Олександра Ройтбурда і в музеї західного та східного мистецтва «Лабораторія Орфея» Арсена Савадова.

Катерина Міхєйцева, куратор виставки

Це перша виставка майстра в Одесі. Роботи Арсена Савадова можна охарактеризувати як поєднання фігуративного живопису і сюрреалістичної абстракції. Його переповнені смислами і заповнені фігурами композиції завжди передбачають ексцентричну іконографію, де співіснують люди, тварини, гібридні форми і геометричні фігури.

Анатолій Димчук, куратор виставки

Роботи Арсена Савадова – це завжди подорож, у якій художник пунктирно окреслює напрямок руху і «вводить» свого глядача в картину. Саме таку мандрівку музейними залами пропонує виставка “Лабораторія Орфея” – від образу до образу, від полотна до полотна. Постмодерний за формою, цей живопис пропонує множинність прочитань і конструює неоміфологію, в якій завжди є місце альтернативній реальності.  І є місце музиці…

Арсен Савадов, художник (Київ)

На полотнах, розміром до 6 метрів, переплітається фотографія і живопис, скульптура і театр, словом, здійснюється притаманна сучасному мистецтву «інтермедіальність», в якій Савадов, безумовно, неперевершений майстер. Виставка «Лабораторія Орфея”   в музеї західного та східного мистецтва відкрита для відвідування до 14 червня.

 

 

 

Комментарии закрыты