В ОНАХТ створено ще одну нову навчально-наукову лабораторію. «Смарт-обладнання» з’явилось на кафедрі Технологічного обладнання зернових виробництв Одеської національної академії харчових технологій. Лабораторія укомплектована компанією «Зернова столиця» в рамках партнерської співпраці, — підкреслює ректор академії Богдан Єгоров.

У цілому ж, зазначає Богдан Вікторович, в академії створено вже 55 навчально-наукових лабораторій, і допомога потужних українських підприємств-партнерів виграє важливу роль у підготовки академією сучасних фахівців.

Ректор академії вважає що нова лабораторія є чудовою відповіддю на питання «Якою може бути професія сучасного механіка?». Смарт-обладнання є трендом сьогоднішнього виробництва в багатьох галузях, і з цими розумними машинам требі вміти спілкуватися на рівних. Такої ж думки і завідувач кафедри Технологічного обладнання зернових виробництв ОНАХТ Олег Гапонюк.

Проект лабораторії був розроблений кафедрою спільно із заводом компанії «Зернова столиця» і реалізований на протязі останніх 6-ти місяців.

Голова проектного офісу Сергій Артюшкін розповідає, що система смарт-обладнання зберігає як час при вирішенні питань, так й кошти: вона сама планує ремонти, допомагає запобігати аварійним станам і пов’язаним з цим витратам.

Ректор Одеської національної академії Богдан Єгоров вдячний партнерам і радий за вихованців академії, адже лабораторія відображає сінергію часу та можливостей.

Завдяки смарт-обладнанню студенти отримали можливість вивчати найсучасніше оснащення виробництв, а школярі — можливість зазирнути у майбутнє! І, здається, сучасного інженера-механіка сьогодні можна порівняти хіба що з бортінженером зоряного корабля.

Комментарии закрыты