Можливе закриття єдиного в місті дитячого протитуберкульозного санаторію «Ластівка» прокоментували в мерії. Нагадаємо, що санаторій закривають на тимчасовий ремонт, але працівники побоюються, що ласий шматок землі в 4 гектари на Дачі Ковалевського, використають як місце для будування «котеджного містечка», а сам оздоровчий комплекс закриють назавжди. За більше ніж 60 років своєї праці «Ластівка» приймала дітей хворих на туберкульоз, або дітей, чиї батьки є носіями важкої хвороби. Як кажуть самі працівники, якщо одеська «Ластівка» назавжди припинить свій політ, це обернеться справжньою трагедією для дітей з малозабезпечених сімей або інтернатів. Також слід пам’ятати і про статистику — кожного року хворих на туберкульоз українців стає на 30 тисяч більше. Як розказав журналістам голова департаменту охорони здоров’я Євген Григор’єв, поки що «Ластівку» закрили тимчасово, до з’ясування ситуації з приводу того чи безпечно перебувати в санаторії.

Євген Григор’єв, голова департаменту охорони здоров’я

Сотрудниками Киевского отделения ГСЧС были проведены проверки этого учреждения, выявлено очень много существенных недостатков. Отмечается смещение грунта на детской площадке и вдоль забора. К забору прикреплена газовая труба, в результате того что закон находится в оползневой зоне может произойти перекос трубы и может произойти утечка газа. А это приводит к печальным последствиям. Помимо этого, отсутствует система пожарного оповещения, которая должна быть вынесена на пункт ГСЧС. Много есть сухих деревьев, которые также угрожают и могут быть пожароопасными, так и травмоопасными.

Починаючи з 11 листопада, санаторій залишиться вже без дітей, в «Ластівці» залишиться тільки персонал. Як зазначили в департаменті охорони здоров’я, 30 дітей, які все ще перебувають на лікуванні будуть переведені в інші санаторії, поки в «Ластівці» будуть проведені ремонтні роботи. Більш точнішої інформації з проводу того, коли роботи почнуться — все ще немає.

Комментарии закрыты