В музичній гостинній всесвітнього клубу одеситів відбулась презентація книги відомого одеського лікаря Леоніда Авербуха «Одеські музи поетів». Це п’ятнадцята книга автора — кандидата медичних наук, заслуженого лікаря України, який велику частину свого професійного життя бореться з туберкульозом. Серед його наукового та літературного доробка є медичні монографії, вірші і проза.  Нова літературно-дослідницька робота – це збірка нарисів про одеситок, які  надихали поетів різних часів на творчість.

Побачила світ книга Леоніда Авербуха «Одеські музи поетів». Вона присвячена жінкам, пов’язаним у якійсь мірі з Одесою, які надихали великих поетів 19 та 20 століть на творчість.

Леонід Авербух, автор книги

Серед поетів, яких згадує автор у своїх текстах, — Маяковський, Гумільов, Бунін, Блок, Пушкін.

 Леонід Авербух, автор книги

Леонід Грирорович Авербух — кандидат медичних наук, заслужений лікар України, який велику частину свого професійного життя бореться з туберкульозом. Серед його наукового та літературного доробка є медичні монографії, вірші і проза.  Багато читачів і в Одесі, і за її межами знають нашого земляка як автора сатиричних віршованих рядків. Їх охоче друкує альманах «Дерибасівська-Рішельевска, як і уривки з нової літературно-дослідницької роботи.

 Євген Голубовський, літературознавець

Так склалося, що в Одесі володарок дум у всі часи було особливо багато, і немає нічого незвичайного в тому, що ними надихалася творчість поетів, чия спадщина увійшла до скарбниці світової літератури. Автор книги Леонід Авербух сподівається, що такі жінки і досі є в нашому місті…

 

 

 

Комментарии закрыты