В музеї особистих колекцій імені Блещунова відкрилась перша персональна виставка живопису Ірини Кобилянської «Любовь до життя у фарбах». Цю експозицію автор присвятила своєму учителеві Степану Давтяну. У виставковій залі представлені натюрморти, в яких відчувається подих вірменської культури.

Дім Блещунова завжди підтримує молодих художників-початківців. Цього разу в невеличкій виставковій залі розташована персональна виставка живопису Ірини Кобилянської. Представлені в експозиції роботи виповнені під керівництвом її педагога Степана Давтяна.

 Марія Опрятова, куратор виставки

 Єто очень солнечная акчарельс красивіми цветовими сочетаниями со свежими фруктами, цветами.летняя жизнерадостная виставка

Медик за фахом Ірина Кобилянська образотворчим мистецтвом займається з дитинства. Вивчала також дизайн інтер’єру, проходила майстер-класи з каліграфії та китайського живопису. Після народження дитини розробила свій особистий бренд одягу для вагітних та молодих мам. Але вважає , що зустріч з педагогом Степаном Давтяном була для неї доленосною.

Ірина Кобилянська, художник

мой учитель Степан  Хачатурович не просто помог мне стать художником. Он откріл в моей личности новіе черти. Он научил писать не спомощью академических знаний, а с чувст.я пишу, как чувствую.  Он добавляля академизма, чтобі я понимала, что пищу.

Він навчив молоду художницю любити прості предмети і розкривати в них свої почуття. Степана Давтяна вже немає серед нас близько двох років, але його творчій імпульс живе в роботах його учнів.

 Ольга Ракелян, кореспондент радіо (Вірменія)

 Я видела,как он работает с учениками. И у всех учеников удивительно светлое восприятие жизни. Когда вокруг столько негатива, єто как глоток свежего воздуха. Посмотрела на работи и захотелось. Жить солнечніе работі.

Виставка живопису Ірини Кобилянської «Любов до життя в фарбах» буде працювати в Домі Блещунова до 24 серпня.

 

Комментарии закрыты