ЛЮДИНА ТА ПОДІЯ РОКУ

 Всесвітній клуб одеситів підбив підсумки культурного життя нашего міста минулого року та обрав найкращу за версією членів клубу. А також була названа людина 2016 року, яка зробила вагомий внесок в розвиток культури нашого міста.  Лауреатами конкурсу « Людина та подія» року за рішенням журі стали одеський джазовий музикант Юрій Кузнєцов та  2 –й міжнародний фестиваль «Золоті скрипки Одеси. Батьки та  діти».

 

ЗВ’ЯЗОК КАРРЕРАСА З ОДЕСОЮ

Безумовно, яскравою культурною подією кінця минулого року в нашому місті став і концерт легендарного тенора Хосе Каррераса в рамках світового прощального туру. Дослідник історії одеського оперного театру, академік, голова театральної спілки Валентин Семенович Максименко розповів нашій программі, який існує зв’язок між нашим театром, нашими музикантами і великим оперним співаком.

 

ЗАЛИШКИ РОЗКІШИ

У Всесвітньому клубі одеситів відкрилась фотовиставка Георгія Ісаєва  «Остатки роскоши. Люди, годы, коты». Вже декілька років майстер позбавлений можливості фотографувати. Тому ця виставка – своєрідне відлуння попередніх. До експозиції увійшли знімки різних років – від епохи чорно-білої плівкової фотографії до сучасного кольорового цифрового фото.

Комментарии закрыты