У Всесвітньому клубі одеситів відбулась презентація нового альбому та одноденна виставка малюнків одеського скульптора, заслуженого художника України Олександра Князіка. «Люди та собаки нашого бульвару» — це своєрідний звіт автора про свої спостереження на пробіжках кожного ранку бульваром Жванецького. Зворушливі та іронічні історії стосунків людини та братів наших менших в малюнках Олександра Князіка розглядали наші кореспонденти.

Олександр Вініамінович Князік в першу чергу – скульптор-монументаліст. В Одесі це пам’ятники Міцкевичу і Висоцькому, скульптури Спартак і Дівчина на дельфіні. Також він автор меморіальних дошок — Іллі Ільфу і Семену Ліпкину, Ісааку Бабелю і Велимиру Хлєбнікову. Камерні скульптури майстра це завжди поєднання думки та метафори.

 Голубовський, віце-президент Всесвітнього клубу одеситів

І ось презентація його альбому малюнків «Люди та собаки нашого бульвару». Це спостереження автора за стосунками людини та братів наших менших.

 Олександр Князік, художник

Кожного ранку Олександр Князік здійснює пробіжку бульваром Жванецького і спостерігає за собаками та їхніми власниками. Це цілий великий пласт взаємовідносин , який, на думку автора, мало відображений в мистецтві. Тому деякі зі своїх спостережень   у вигляді замальовок художник  представив в альбомі на одноденній виставці в клубі одеситів.

 Ольга Тарасенко, доктор мистецтвознавства

Олександр Князік, Олександр Князік

Доктор філософських наук, професор Ірина Єршова-Бабенко прийшла на подію зі своєю чотирилапою вихованкою.

ТИТР Ірина Єршова-Бабенко, професор

Про собак та їх хазяїв, про те, хто на кого більш схожий, хто першим переймає і які саме риси характеру розповів в своїх малюнках художник, що побачив і зрозумів «Людей і собак нашого бульвару»- Олександр Князік.

 

 

Комментарии закрыты