26 жовтня відбудеться концерт Національного одеського філармонійного оркестру. В програмі : Концерт Моцарта для фортепіано з оркестром у виконанні відомого одеського піаніста, заслуженого артиста України — Сергія Терентьєва, і  3-я симфонія Брукнера. За диригентським пультом славетний диригент — Марк Горенштейн. На репетиції побувала наша знімальна группа.
Одесит, випускник школи Столярського, всесвітньо відомий диригент Марк Горенштейн на запрошення художнього керівника Національного одеського філармонійного оркестру, народного артиста України Хобарта Ерла для участі в концерті прибув до Одеси після 10 річної перерви. Маестро відзначив, що рівень одеських музикантів за цей час значно виріс. Він сподівається , що колектив справиться з дуже складним твором – третьою симфонією Брукнера, яка раніше не виконувалася в Україні.

 Марк Горенштейн, диригент

 меня долго уговаривал Хобарт, потом Иван Іванович. Я не соглашался, потом согласился стем условием, что дадуть много репетицій. Потому что єто трудно.протяженаая симфонія. Она длится більше часа.редкоиграемое сочинение. Требует специальной работи.

На зустрічі з журналістами в перерві між репетиціями Марк Горенштейн розповів багато цікавостей про діяльність оркестрів на Заході, де йому часто доводиться працювати. Згадав і про школу Столярського, яка дала світу багато талантів. Про своє навчання в школі, про позитивні та негативні методики викладання, про долі її випускників. До речі з одним з них, заслуженим артистом України Сергієм Терентьєвим вони зустрінуться в Концерті Моцарта для фортепіано з оркестром.

 Марк Горенштейн, диригент

8 мі в школе учились вместе. Знакоми давно, но встречаемся редко. Однажді лет 10 назад я его пригласил в Москву. Ми играли Шопена. Біло очень хороше виступление.

Відомо, що улюбленець одеситів, маестро шовкові пальці, Сергій Терентьєв зараз переживає дуже нелегкий період у своєму житті: ампутація частини ноги, реабілітація.  Але піаніст повернувся  на сцену і вже зіграв в філармонії два концерти. 26 жовтня він знов чекає своїх шанувальників.

Комментарии закрыты