В залі Одеської національної музичної академії відбувся майстер-клас та концерт всесвітньо відомого музиканта, віртуоза- валторніста Костянтина Тимохіна.. У слухачів була унікальна можливість почути бароккову валторну , натуральну валторну та модернову валторну в одному концерті. В концерті також взяв участь камерний квартет «Гармонії світу».

Соліст Базельського камерного оркестру та Баварської національної опери Костянтин Тимохін вперше в Одесі дав безкоштовний майстер-клас та концерт на валторні. Наше місто-одна з яскравих зупинок музиканта у турі по Україні після Львова та Києва..

Костянтин Тимохін, валторніст

 мои впечатления об уровне валторнистов В Одессе невероятные. В Украине – это мировой уровень.
Костянтин Тимохін регулярно бере участь в гастрольних турах, виступаючи в найбільших концертних залах світу. Його імя можна зустріти на афішах в Італії, Франції, Японії. Для закоханих в музику слухачів, педагогів і особливо студентів  Одеської національної музичної академії ім. Нежданової була велика честь поспілкуватися з маестро і дізнатися про чарівні властивості такого складного духового інструменту як валторна.

 Ярослав, студент 2-курсу, валторніст

 Я б сказав, що дуже значна, бо не часто такі виконавці приїжджають до нас в Україну.

Чому саме обрали валторну?подобається бархатність звуку. М’який, тонкий, дуже приємний для слухача. Зачаровуює. Мало хто навчається на валторні, бо рахується, що це самий складний інструмент

В головній залі консерваторії Костянтин Тимохін разом з камерним квартетом Гармонії світу і київським валторністом Дмитром Тараном, а токаж піаністкою Оленою Павловою виконали твори Бетховена, Сен-Санса, Дюка, Коган. У слухачів була унікальна можливість почути бароккову валторну , натуральну валторну та модернову валторну в одному концерті а також розповідь маестро Тимохіна про історію створення цього чарівного інструменту.

 

Комментарии закрыты