БАЛЕТ КО ДНЮ «ОХИ»

З нагоди Національного свята Греції «Дня ОХІ», який відзначається 28 жовтня, в Одеському національному академічному театрі опери та балету відбудеться показ балету Національної опери України «Грек Зорба». Показ вистави в Одесі організований за підтримки Благодійної організації «Фонд Бумбураса», яка постійно приймає активну участь в культурному житті нашого міста. Треба зазначити, що постановку національної опери можна побачити по безкоштовним квіткам 29 жовтня.

 

КОНФЕРЕНЦИЯ ФИЛОЛОГОВ

В зеленому залі Дома вчених відбулась дводенна 4-а Міжнародна наукова конференція «Срібний вік: діалог культур». Цього разу конференція присвячена пам’яті талановитого філолога, відомого вченого, доктора філологічних наук. Голови Пушкінської комісії при Будинку Вчених, професора Степана Петровича Ільйова. Ініціатором та організатором читань виступила кафедра світової літератури філологічного факультету Одеського національного університету ім. Мечникова.

 

ВЫСТАВКА  МАТВЕЯ ВАЙСБЕРГА

20 жовтня в Музеї сучасного мистецтва Одеси відкрилась масштабна виставка відомого українського художника та ілюстратора Матвія Вайсберга “Inside”. Матвій Вайсберг- живописець, який промовляє у своїх творах досить складною мовою, але користується незмінним успіхом у глядача. Художник, котрий тікає від позитивних барв, не боїться повторів і експериментів. Свої твори Матвій Вайсберг демонструє одеситам не вперше. Нинішня експозиція, яка складається з декількох серій та циклів буде відкрита до 20 листопада.

Комментарии закрыты