Ошатні, молоді та сповнені надії. 338 майбутніх  правоохоронців вишукувалися вранці п’ятниці біля пам’ятника Дюку. Вони щиро вірять у реформу  поліції та готові йти на ризик, захищаючи життя українців.  11 жовтня першокурсники Одеського державного університету внутрішніх справ склали присягу на вірність та отримали спеціальні жетони поліцейських.

Урочисто присягаю. Урочисто присягаю. Вірно служити українському народові. Вірно служити українському народові.
Поважати та охороняти права та свободи людини. Поважати та охороняти права та свободи людини

В’ячеслав Аброськін, ректор ОДУВС
Спільна мета усіх поліцейських забезпечити правопорядок та спокій в державі, служити суспільству та захищати кожного громадянина нашої країни.  Шановні курсанти, вітаю вас з урочистим складенням присяги, поліцейських слава , слава, слава.

Юрій Буковський, Департамент протидії наркозлочинності НПУ
Саме ви сьогодні уособлюєте обличчя нашої молодої поліції. Я знаю, що курсант, який обрав професію поліцейського романтик у душі. Адже колись таким був і я, коли прияняв рішення стати правоохоронцем. Упевнений, шо вами керує єдине бажання — сулжити і заїищати український народ.     

Привітати студентів із визначною подією у їхньому житті зібралися почесні гості, батьки, рідні та близькі. А Особливою нагородою під час урочистостей відзначили курсанта четвертого курсу Івана Білого, який у позаслужбовий час зловив злочинця і доставив його до відділку.

В’ячеслав Аброськін, ректор ОДУВС
За це нагороджую його. Курсант Іван Білий прошу підійти до мене.  

Навчатися поліцейським доведеться у закладі три роки. А за словами  В’ячеслава Аброськіна найзатребуванішою  професією наразі є криміналісти. Цікавий і той факт, що серед першокурсників близько 35 відсотків дівчат.

Христина Литвиненко, курсант
Я навчалася 9 років в школі і два роки в коледжі юридичному і мрію стати, ну я вже майже стала поліцейським.  Обрала цю професію, тому що я бажаю оберігати права і свободи людей.

Артем Харковський,  курсант
У мене батько колись служив в міліції ще на той час і я сам завжди хотів служити своїй країні тому я вирішив, що можу служити тут на вулицях рідних міст і став поліцейським і буду навчатись на поліцейського. Людям потрібен час для того, щоб зрозуміти, що поліція це вже не те, що було раніше і міліція і її сумнівні методи. Поліція- це абсолютно нова структура, яка буде служити народу

 Додамо, що Одеський державний університет внутрішніх справ, один з найстаріших навчальних закладів МВС, що має найвищий IV рівень акредитації і, на сьогоднішній день, є одним із провідних вищих навчальних закладів України.

 

Комментарии закрыты