Снабжены по последнему табелю оснащения. Это глюкометр, тест-полоски к ним, спирометр, электронный лобный термометр…

Це звісно далеко не весь перелік оновлень в центрі первинної медико-санітарної допомоги №4 на Левітана, 52. Декілька місяців тому тут зробили ремонт: змінились умові для пацієнтів та оснащення для лікарів. 1 березня до закладу завітала міська комісія: чиновники оцінили, на що були витрачені муніципальні гроші.

Этот ремонт был произведен совместными усилиями. Здесь были вложены и бюджетные деньги, здесь помогал, конечно же, городской наш совет. Очень многое, львиную, конечно же, долю.

Дмитро Танцюра, депутат Одеської міської ради

Этот центр открыт уже 2 месяца. Количество пациентов увеличивается, увеличивается количество подписанных деклараций. Если говорить о реформе, то реформа даёт нам понятие новой медицинской услуги. Самая важная задача врачей этого центра — сделать её качественной. От этого зависят их зарплаты.

У центрі стверджують, що у закладі підписали вже близько 50 тисяч декларацій. Якщо раніше ліміт на одного сімейного лікаря становив 1800 пацієнтів, то наразі його зняли. Однак, виникли і певні труднощі. Деякі лікарі виявились більш популярними, ніж інші.

 

И те доктора, которые у нас сегодня, к сожалению, очень пользуются спросом…У них 1850 и…

-Но главная задача же удержать этот результат

-На качество обслуживания это не повлияет?

-Вы понимаете, сегодня у пациента есть право выбора, если он выбрал этого доктора, мы не можем ему в этом отказать. 

-Важно удержать этот результат. Поскольку многие избиратели жалуются на качество таких услуг и мы многим рассказываем то, о чём вы говорите — у них есть право выбора и они могут менять своих семейных врачей.

Для підпису декларацій сімейним лікарям закупили службові смартфони за рахунок мерії. Як лікарі розповіли чиновникам, це дозволяє підписувати декларації прямо вдома у пацієнта. Взагалі, у центрі №4 закликають одеситів підписувати договори з медиками. Слід пам’ятати, що без декларації до лікаря первинної ланки можна ходити до 2020 року, а потім за прийом треба буде сплатити в касі медзакладу.

Дмитро Танцюра, депутат Одеської міської ради

Мы сегодня говорим о прозрачности, мы говорим о новой системе электронной записи, мы говорим о прозрачности ведения приёмов. Мы говорим о том, что благодаря прозрачной системе мы можем анализировать работу этих центров.

За словами депутата міськради Дмитра Танцюри, у цьому році місто планує відкрити ще три таких центри у Київському районі. Головна задача — це шагова доступність для місцевих жителів.

Комментарии закрыты