Вже кілька років в Одесі з успіхом реалізується спільний соціальний проект департаменту освіти і науки Одеської міської ради та Одеської національної академії харчових технологій з профорієнтації школярів. В ході нього діти отримують нові практичні навички, знайомляться зі специфікою чергової професії, задумуються про перспективи того чи іншого напрямку діяльності в майбутньому.

Олена БУЙНЕВИЧ, директор департаменту освіти і науки Одеської міської ради
Мощные кафедры и институты данной академии — достаточно серьезная платформа для успешного старта в будущее наших выпускников. Поэтому сотрудничество с такими ВУЗами, которые сегодня строят свою профориентационную работу, в первую очередь, на активном общении с детьми, на мастер-классах, на презентации деятельности своих кафедр, достаточно хорошо себя зарекомендовало. И эту работу стоит не только продолжать, но и усиливать. 

Для того, щоб ознайомитись на місті з методами проведення ефективної профорієнтаційної роботи, — 27 березня ОНАХТ відвідала команда департаменту освіти і науки Одеської міської ради, представники територіальних відділів освіти, керівники навчальних закладів, тобто педагоги, від яких сьогодні залежить організація профорієнтаційної роботи безпосередньо в школах. Ректор академії Богдан Єгоров провів детальну екскурсію по аудиторіях, кафедрах, лабораторіях ВИШу.

ОНАХТ наголошує: вивчати науки не тільки важливо й цікаво, а ще і смачно. Гості мали змогу на власні очі й власні руки оцінити майстер-класи Одеської національної академії харчових технологій як нову форму профорієнтаційної роботи в школах.

Такі чи інші майстер-класи з десятків спеціальностей мають змогу пройти учні одеських шкіл. Тому, що результатом зустрічі професіоналів середньої та вищої освіти стало підписання Меморандуму про співпрацю між містом та Академією — з метою більш ефективного використання спільних можливостей для професійної орієнтації учнів середньої школи.

Богдан ЄГОРОВ, ректор ОНАХТ, д.т.н., проф.
Благодарю Вас за сотрудничество. Надеюсь, что сегодняшняя наша встреча принесет хорошие результаты. Потому что почва благодатная, семена красивые. При наших усилиях общих, я думаю, мы что улучшим, сдвинем в лучшую сторону.

Олена БУЙНЕВИЧ, директор департаменту освіти і науки Одеської міської ради
Спасибо, спасибо за идею и за ее воплощение. За то, что академия — действительно, один из самых активных ВУЗов в вопросе профориентации наших детей. Для нас очень важно, чтобы выпускники сделали осознанный выбор. И, безусловно, работу коллектива академии сложно переоценить.

Богдан ЄГОРОВ, ректор ОНАХТ, д.т.н., проф.
Чи знаєте Ви, наприклад, на яку спеціальність найвищий конкурс серед роботодавців? На технологів, на механіків. А при вступі найнижчий. Тому, що школярі не знають про можливості, які на них чекають. Співробітництво передбачає, в першу чергу, нашу співпрацю у більш змістовній профорієнтації школярів, в можливості надання реалізації потенціалу з технічної освіти, з природничих наук.

Підписаний меморандум передбачає, що педагогічні колективи отримали більше можливостей для співпраці з вищими навчальними закладами міста. Принаймні, з Одеською національною академією харчових технологій.

 

Комментарии закрыты