Місто Одеса і представник власників Будинку Гоголя Олексій Британов підписали меморандум про спільне відновленні цієї пам’ятки архітектури, яка зараз в аварійному стані. На підписанні важливого для майбутнього одеського будинку і пам’яті одеситів документу особисто був присутній Одеський міський голова Геннадій Труханов, який підкреслив, що така співпраця має місце вперше за новітню історію Одеси.

Після закінчення реставрації і створення музею Одеса отримає ще один привабливий туристичний маршрут. Нагадаємо, після того, як мер Одеси дав доручення зайнятися долею будинку, в якому жив всесвітньо відомий письменник Микола Гоголь, була створена робоча група. І вже через 2 тижні на сесії міської ради було розглянуто план відновлення Будинку Гоголя. Перший етап — установка огорожі та розміщення банера — закінчується у встановлений термін, другий етап — консервація — попереду. Представник власників, зі свого боку, подякував міській владі за те, що вчасно звернули увагу на проблеми будівлі і приступили до її реставрації.

Згідно підписаному меморандуму, власники будинку ОСББ «Затишшя», крім проведення означених робіт, створять для всіх одеситів і гостей міста Музей Гоголя, виділивши під нього приміщення.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован