День, проведений у стінах Одеської національної академії харчових технологій, в її аудиторіях та лабораторіях, насичених найсучаснішим обладнанням, — учні гімназії №4 запам’ятають надовго. Можливо, навіть для когось це буде перше знайомство з власним професійним майбутнім.

Як сучасному випускнику підійти до вибору професії? Треба аналізувати інформацію і ситуацію навколо себе, — відповідає на питання ректор ОНАХТ, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, член-кореспондент НААН України, професор Богдан Єгоров.

«Твої знання, успіх та впевненість!» Саме так запрошує до себе на навчання Одеська національна академія харчових технологій. Нерідко Центр маркетингу, реклами і профорієнтаційної діяльності академії приїжджає до абітурієнтів або до кандидатів в абітурієнти, які навчаються ще у середніх класах, у гості. Але цього разу випускники гімназії завітали до вишу, щоб відчути себе майже студентами. У нинішньому непростому через карантин освітньому сезоні така зустріч в академії перша, розповідає директор Центру маркетингу, реклами і профорієнтаційної діяльності ОНАХТ Натела Кордзая.

Гімназія №4, а колись школа, що спеціалізується на вивченні іноземних мов, була побудована в Одесі в 1936-му році. Тут вивчають кілька мов, беруть участь в міжнародних мовних програмах. Але випускники гімназії нерідко обирають не гуманітарне, а технологічне майбутнє — за покликом серця, на вимогу часу. І співпраця з академією допомагає визначитись хлопчикам й дівчаткам.

Підписання меморандуму про співпрацю вишу і гімназії — це нові перспективи та нові можливості, як для школярів, так і для закладу вищої освіти.

Для зустрічі з гімназистами був обраний неформальний формат спілкування — щоб їм комфортно було сприймати інформацію, знайомитись зі специфікою викладання в академії та перевагами спеціальностей, яким тут навчають.

Колаборація вишу та школи дозволяє підвищити якість освіти як в середній, так і в вищій школі, впевнені в Одеській національній академії харчових технологій.

Комментарии закрыты