Першого вересня, у День знань, в Одеській національній академії харчових технологій відбулась знаменна урочиста подія — заклад вищої освіти на честь колишнього ректора вишу Владислава Чайковського встановив меморіальну дошку цьому видатному вченому і керівнику.

Владислав Феліксович Чайковський був ректором Одеського технологічного інституту ім. М.В.Ломоносова з 1968-го по 1988-й — 20 років поспіль. Це видатний вчений в області низькотемпературних процесів і холодильної техніки. Колеги вченого писали про нього: «якість наукових розробок, виконаних під керівництвом Владислава Феліксовича, надзвичайно висока. Вчені провідних зарубіжних країн, в тому числі США, Німеччини, Японії, до сих пір запитують копії наукових статей, опублікованих більше 25 років тому». Сьогодні сказали б також, що Чайковський відзначився як менеджер: при ньому у короткі терміни були побудовані 3 навчальні корпуси, спортивний комплекс, 3 гуртожитки на 2 тис. місць, введений в експлуатацію сучасний обчислювальний центр.

Серед гостей 1-го вересня представники міської влади, меценати ОНАХТ, журналісти Одещини, члени Наглядової ради академії, які прийшли привітати Одеську національну академію харчових технологій зі святом.

Увічнення пам’яті видатного вченого це спільна ідея адміністрації і студентського самоврядування ОНАХТ, — розказала проректор з науково-педагогічної та виховної роботи, соціальних питань, оздоровлення і спорту ОНАХТ Олена Кананихіна.

Комментарии закрыты