Виставка відомого одеського скульптора Михайла Реви відкрилася в Художньому музеї. Експозиція називається «Одкровення» і на ній представлені твори автора, виконані з найрізноманітніших матеріалів. На відкритті вернісажу був присутній Одеській міський голова Геннадій Труханов, який підкреслив самобутній художній внесок Михайла Реви в творче життя Південної Пальміри і нагородив митця Орденом Григорія Маразлі ІІІ ступеня.

Скульптор гаряче подякував за цінну нагороду главі муніципалітету і зазначив, що відчуває підтримку влади у всіх своїх починаннях.

У екпозиції виставки присутні скульптури з каменю, бронзи, дерева, воску, мушлів, гальки. Є експонати з унікальних коралів і кістки. Але найціннішим експонатом Михайло Рева вважає старовинні двері, які він реставрував. Після закінчення на пляжі Ланжерон вони служать символічним входом до Будинку Сонця — Одеси. Додамо, що у музеї одночасно з «Одкровенням» Реви експонується виставка  «Суворі і стильні» теж за підтримки Одеського міського голови Геннадія Труханова.

Комментарии закрыты