Мер Одеси Геннадій Труханов провів зустріч з представниками ЮНІСЕФ в Україні. Сторони обговорили план спільної роботи і можливості виділення грантових коштів на реалізацію різних соціальних проектів в регіоні, в тому числі і в питанні роботи над створенням зони, комфортної для сім’ї, молоді та дітей. Глава представництва ЮНІСЕФ в Україні зазначила, що в Одесі дуже багато програм і починань в цьому напрямку. Однак, за її словами, є ще місце спільній роботі в галузі соціального захисту.

Джованна Барберіс, глава представництва ЮНІСЕФ в Україні

Основной темой в нашей дискуссии было, как муниципалитет и объединенные громады могут более эффективно развивать системе услуг для детей и особенно тех, которые являются наиболее уязвимыми. Конечно,  Одесса является нашим старым добрым партнером, с которым мы будем продолжать сотрудничество и очень много примеров, в рамках социальных программ, которые город реализует. С ними уже могут ознакомиться и другие муниципалитеты и это является еще одним из процессов, которые мы ведем.

Крім того, в ході зустрічі глава представництва ЮНІСЕФ в Україні підтвердила готовність ЮНІСЕФ надавати підтримку в реалізації пілотного проекту «Створення єдиного центру соціальних послуг», а також реалізацію на його основі інших соціальних проектів.

Комментарии закрыты