10-го квітня в мерії очільник Одеси Геннадій Труханов зустрівся з представниками ветеранських організацій з усієї України. Зустрівся, аби подякувати за здійснений ними безсмертний подвиг — завдяки якому ми сьогодні живемо. Мер Одеси зазначив, що сьогодні міська влада робить все можливе, аби зберегти цей подвиг у пам’яті молодого покоління.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Сегодня мы поддерживаем традиции — героические традиции. Нами проводится очень большая военно-политическая работа в школах. Мы рассказываем — почему? Потому что память человеческую, любовь человеческую к истории невозможно забыть, переделать. Мы рассказываем, как это было. Как сложно было. И как молодые ребята, чуть старше 15-16 лет, шли, бросались на амбразуры, брали в руки оружие. Защищали свои города и очищали, вычищали нашу страну от тех мерзостей, которые посягнули на нашу страну.

На зустрічі з ветеранами Геннадій Труханов наголосив: сьогодні бюджет Одеси є одним з найбільш соціально орієнтованих. Так учасникам визволення/оборони міста Одеси та учасникам Параду Перемоги щомісячно виплачується стипендія міського голови у розмірі 2 тисячі гривень. Паралельно з державною виплатою до 9-го травня передбачена і муніципальна виплата  для всіх, хто брав участь у Другій світовій війні — не лише для ветеранів, але й для дітей війни. Загальний об’єм цієї допомоги — 18,5 млн. грн. Адже лише піклуючись про всіх громадян України, можна будувати її майбутнє.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Мы едины с вами в том, что мы живем в едином суверенном государстве, имя которому — Украина. Это наш большой общий дом. С запада на восток, с юга на север. Мы все едины в том, чтобы сделать нашу страну процветающей. И делать её необходимо, опираясь на ваш опыт, на ваши знания. На ваш жизненный опыт и жизненный ум.

Також очільник міста обговорив з ветеранами можливі напрямки роботи щодо збереження та вшанування пам’яті про перемогу у Другій світовій війні — аби та трагедія, яка сталась, ніколи знову не повторилась.

Комментарии закрыты