Марія Варна, кореспондент

Стаціонар, лікування, профілактика і здоров’я — всього за рік дитяча міська поліклініка перетворилась у сучасний заклад, де маленьких одеситів і їхніх батьків буде зустрічати нова якість обслуговування і дружелюбний інтер’єр.

 22 листопада дитячу міську поліклініку №6 з робочим візитом відвідав мер міста і глави профільних департаментів. Ще з 80-х років лікувальний заклад ніяк не ремонтувалася — обслуговувати 38 тисяч маленьких пацієнтів Київського району в таких умовах було просто неможливо. З кінця 2016 року в поліклініці велися роботи по відродженню установи — з міського бюджету були виділені кошти на оновлення техніки і капітальний ремонт. Концепт-дизайн нової поліклініки розробили дизайнери-волонтери, так що атмосфера тут вже не сумна, а навпаки, святкова і весела.

-Также, маршрут пациента, когда мама отдает вещи, ребенок где-то должен быть. Вот такой пеленатор, положила ребенка, отдала вещи, взяла человека и пошла дальше.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Год назад мы начали ремонт, в декабре, фактически это длилось чуть меньше года, порядка 25-26 млн было выделено на ремонт, закупку оборудования и сегодня мы видим результат. Когда только закрыли поликлинику на ремонт, были разные мнения, слухи о том что готовят её к продаже, готовят ещё к чему-то. И детей здесь больше не будет и поликлиники не будет. Но сегодня я рад констатировать что поликлиника отремонтирована, город получил современную поликлинику, где все поработали на славу. И это ещё одна жирная точка под теми гадостями недоброжелателей, которые постоянно что-то придумывают и терпят фиаско.

Буквально з перших хвилин екскурсії з мером, в поліклініці показали пожежну сигналізацію на справі — система останньої розробки дозволяє починати гасити пожежу своїми силами, ще до приїзду пожежників.

Особливо пишаються в поліклініці №6 новим обладнанням, зокрема, на міські гроші закупили найнеобхіднішу техніку для лабораторій і кабінету офтальмолога. Як розповів на головлікар поліклініки, тільки за добу і до офтальмолога, і на здачу аналізів приходить близько сотні дітей в кожний кабінет.

Сергій Горищак, головлікар дитячої поліклініки №6

Я думаю, что каждый одессит оценит это…скоростью и качеством обслуживания. И конечно же, быстротой получения каждого анализа. Это не будет занимать пол дня или сутки, уже буквально через минуту они получат ответ. В данном филиале оказывается помощь 17 тысячам детского населения, ежедневное посещение — порядка 250 человек.

Зараз персонал поліклініки не тільки готується переїхати на нове місце, але й проявляє креативність. Так, зовсім скоро біля поліклініки з’явиться майданчик для дітей, проект якого розробила медсестра Юлія Філь і перемогла з ним в рамках «Громадського бюджету» на платформі Соціально Активний Громадянин. Завдяки Юлії, на майданчику зможуть грати всі  діти, в тому числі малюки з особливими потребами. Таких діток поліклініку відвідує до 30 осіб на місяць.

Юлія Філь, дільнична медсестра дитячої поліклініки №6

Цель данного проекта — это социализировать детей в обществе между собой, потому что и в наше время и до этого дети немножко по-разному относятся к не таким детям, как к здоровым. Ребенок на инвалидной коляске сможет подняться по данному пандусу и играть на данном комплексе и играть с другими детками. Как со здоровыми, так и с ограниченными возможностями.

На час ремонту в поліклініці персонал був переведений в філію на Академіка Глушка. А вже зовсім скоро лікарі й медсестри будуть вчитися працювати в якісних і сучасних умовах. Згадувати те, в якому стані поліклініка була десятиріччями — не хочеться нікому.

Юлія Філь, дільнична медсестра дитячої поліклініки №6

И стены текли и ставили даже ведра потому что капало. Был случай, когда прорвало возле физиотерапевтического кабинета трубу и пришлось даже пациентов высаживать через окно, потому что был кипяток и невозможно было пройти.

Також, у закладу тепер з’явилися аккаунти на фейсбуці, в інстаграмі і ютубі, де планують займатися популяризацією медицини і розповідати про життя поліклініки. З’явиться в тут і нова електронна система обліку, але найголовніше що завдяки міській владі маленькі одесити будуть з дитинства звикати до комфорту, якості, а медики займуться тим, щоб малюки хворіли якомога рідше.

Комментарии закрыты