24 листопада в Одеській національній академії зв’язку ім. Попова відбувся міжнародний семінар з питань використання електрозв’язку і інформаційно-комунікаційних технологій для забезпечення якісного та безпечного освіти. На ньому були презентовані ефективні методики навчання із застосуванням інформаційно-комунікаційних технологій, розглянуто питання використання бази даних існуючих технічних рішень в області захисту дитини в онлайновому середовищі і дистанційної освіти на платформі «Освіта Одещини».

Орозбек Кайиков, Міжнародний союз електрозв’язку для країн СНД

Внедрение информационно-коммуникационных технологий в повседневную жизнь, она внедряется во все сферы нашей деятельности. В том числе образования. Сейчас, практически, проводить занятия в школах, университетах без применения информационно-коммуникационных технологий невозможно. И сегодня, цель сегодняшнего семинара: какие возможности дополнительные дает школам, университетам дает информационно-коммуникационные технологии. Об этом будет идти речь сегодня на сегодняшнем семинаре.

Петро Воробієнко, ректор ОНАЗ ім. Попова

Безпечний інтернет. Зараз ми працюєм в школах і інтернет в школах робимо безпечний. Це по-перше. По-друге, організація величезної кількості ІТ-класів, де викладають наші випускники і які застосовують нові методи навчання. Розроблена система виявлення каналів найбільш сприятливого сприяння інформації.

Комментарии закрыты