Грип та гостра респіраторна вірусна інфекція вже давно асоціюються з наступом холодної пори року. Спеціалісти кажуть, що пік захворюваності на грип та респіраторні віруси припадає саме на осінньо-зимовий період. Треба бути «озброєними» і прислухатись до порад епідеміологів. Адже тільки за цей жовтень до лікарів зі скаргами на погане самопочуття звернулось 28 тисяч жителів області. Близько тисячі захворілих госпіталізували.

Валерій Титаренко, заввідділу КУ «Одеська інфекційна лікарня»

В сезон осень-зима 2018-2019 ожидается три штамма вируса — это вирус Мичиган, Сингапур и Калифорния. Вирусы типа H1N1, H3N2 и вирус гриппа Б. Заболевание протекает достаточно тяжело, оно отличается от респираторных вирусных инфекций тем, что начинается бурно, начинается с подъема температуры до 39-40 градусов. Симптомы основные: прежде всего интоксикация, головная боль, слабость, разбитость, ломота в теле, суставах, боли в глазных яблоках.

Також, Валерій Титаренко акцентує увагу на тому, що вакцини потрібні не тільки дітям, а й дорослим, котрі часто цим нехтують. Особливо якщо ви працюєте у великих колективах слід задуматись над щепленням. Не тільки заради себе, а й заради оточуючих вас.

Валерій Титаренко, заввідділу КУ «Одеська інфекційна лікарня»

После прививки иммунитет обычно вырабатывается через 10-14 дней. Следует сказать, что именно сейчас уже следует прививаться людям, которые общаются с большим количеством…те же сотрудники гипермаркетов, те же водители транспорта общественного. Обязательно, конечно же, им нужно привиться. Вакси грипп применяется от 6 лет, а вакцина GC Flue с трехмесячного возраста. То есть, детишки, которые посещают ясли и детские сады, могут прививаться вакциной GC Flue. Школьники — Вакси грипп.

За словами спеціаліста, в середньому вакцина обійдеться вам у 250-300 гривень. Не треба сподіватись на те, що ви перенесете хворобу «на ногах», слідкуйте за своїм здоров’ям і не доводьте діло до лікарні.

 

 

Комментарии закрыты