Одеська національна академія харчових технологій славиться своїми красунями. Конкурс краси і талантів «Міс Академія — 2019» відбувся 27 березня у нічному клубі Palladium. Захід, який так сильно полюбився студентам і став уже традицією, проводиться щороку навесні, коли розквітають не тільки квіти, а й, як кажуть, молодість.

Богдан ЄГОРОВ, ректор ОНАХТ
Мабуть, всі погодяться, що це свято оновлення, свято очікування, свято мрій, нових планів, нових здобутків. І воно пов’язане з жінкою. Тому не випадково Одеська національна академія харчових технологій вже багато десятиліть проводить той же самий конкурс. Здавалось би, все однакове, але все абсолютно різне за формою, за результатами — Міс академія! Ми обираємо найактивнішу красуню, найвмілішу, найсміливішу красуню. І саме такі красуні навчаються в Одеській національній академії харчових технологій. Це, між іншим, інформація для хлопців:)

Студентське життя в академії складається не тільки з лекцій та семінарів, воно також багате і на різні заходи. В традиційному конкурсі «Міс ОНАХТ» взяли участь вродливі, талановиті, розумні та комунікабельні студентки академії. Сьогодні виш в праві пишатися майбутніми фахівцями.

Олена КАНАНИХІНА, проректор ОНАХТ
Є традиції, які ми зберігаємо. Тому ми у цьому році намагались зберегти традиції і надати щось нове. Відомо, що 23 травня Одеса буде святкувати 100-річний ювілей одеського кіно — тому тематика нашого конкурсу «Знімається кіно». У нас 7 кіноактрис. І я впевнена, що глядачам сподобається прем’єра, яку ми будемо показувати.

Чотири конкурси з’єднані однією лінією — «Знімається кіно». Тому що Одеси без кіно не може бути. Дівчатка демонстрували не тільки красу, але і якості ділових леді тому, що академія готує майбутніх фахівців й керівників. Вже склалася  славна традиція — учасниці конкурсу «Міс ОНАХТ» представляють наше місто на національних і міжнародних конкурсах краси. До того ж з числа Міс академія вийшло вже кілька Міс Одеси, а також Міс Україна-Південь та Міс-інтернет!

Тетяна САВЧЕНКО, член журі, президент «Міс Україна-Південь»
Вообще это прекрасно, когда мы оцениваем технические ВУЗы и видим девушек умных и талантливых. И в этом прелесть молодой девушки: когда она всесторонне развита, амбициозна.

Геннадій СКАРГА, член журі, заслужений артист України
Они мне все нравятся, красивые и талантливые. Я теряюсь:)

І ось звучать фанфари та ім’я переможниці — Альони Нікіфорової з факультету «Інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу» ОНАХТ!

Альона НІКІФОРОВА, студентка факультету ІТХіРГБ ОНАХТ
Это непередаваемые ощущения! Такой опыт послужит толчком в моем будущем.

Комментарии закрыты