Крім палких суперечок між депутатами під час сесії міськради, в залі трапився і невеликий мітинг. Незадоволені роботою міської влади одесити підняли плакати зі своїми вимогами. Так, одна з мітингувальників, Олександра Куцан прийшла поборотися за майбутнє свого будинку, що має аварійний стан і знаходиться в центральній частині Одеси. Будівля багато років ігнорується владою.

Олександра Куцан, мешканка кв. 21, пров. Книжковий, 13

У нас будинок аварійний з 2006 року. В 2017 році стався обвал взагалі несущих всіх конструкцій даху і дах впав у підвал. Будинок має 3 поверхи і висота стель — 4.50, тому він доволі такий великий. На даний час там проживає 8 сімей і у деяких людей балки стирчать прямо в кімнатах, де вони живуть.

За словами Олександри, незважаючи на неодноразові звернення в мерію, рішення щодо будинку в провулку Книжковий, 13 досі не прийнято. На даний момент мешканці не знають чого очікувати — відселення або все-таки реконструкції.

Олександра Куцан, мешканка кв. 21, пров. Книжковий, 13

Були відібрані заяви, що в той день, коли стався обвал, що люди…це був навіть не день, а ніч…вони відмовились в цей час покидати приміщення і йти в готель. І у них відібрали заяву, що вони відмовились від цього. Тобто зараз вони не захищені законом взагалі. Я в другий рік намагаюсь взяти слово на сесії, я прохожу всю процедуру, яка прописана в статуті та регламенті міста. Нажаль, я не отримую навіть відповіді на це. Зараз, я поскаржилась на бездіяльність влади і на те, що мені не дають права слова уповноваженому з справ людини в Верховній Раді. Очікую яка буде відповідь.

Як розповіла Олександра, в сесійний зал вона приходить не в перший раз. Також, писала звернення і до всіх фракцій міської ради, однак почута не була. Депутатський корпус вкотре вислухав проблему, однак ніяких коментарів одеситці не дав.

Комментарии закрыты