Мені тут знайоме кожне вікно… У Всесвітньому клубі одеситів відкрився проект Сергія Тетенка. Ідея його проста — показати, що краса Одеси не залежить ні від часу, ні від кольору. Що кожен куточок нашого міста красивий і неповторний — як на чорно-білій фотографії, так і на полотні художника. Акварелі Ігоря Летинського та фото Євгена Волокіна бачили наші кореспонденти.

Проект Сергія Тетенка «Мені тут знайоме кожне вікно» існує більше півроку. Всі його учасники – одесити, люди, які щиро люблять своє рідне місто. Проект має декілька варіантів: експозиція, що відкрита у всесвітньому клубі одеситів, і художній альбом, який був виданий до Дня міста. Вперше проект був представлений на фестивалі Біла акація в Музкомедії.

Сергій Тетенко, автор проекту

3здесь показана любимая Одесса. Біло приятно видеть на виставке в музкомедии, корда старше поколение приводило младших и показівали им старіе фото, показівая им те дома, где жили, которіе уже не существуют.

Ідея його проста — показати, що краса Одеси не залежить ні від часу, ні від кольору. Що кожен куточок нашого міста красивий і неповторний — як на чорно-білій фотографії, так і на полотні художника. Ігор Летинський – не професіональний художник, він малює від серця, відзначають його товариши. Акварелі, які представлені на виставці написані за останні пару років. Це улюблені автором і багатьма одеситами куточки міста, які чудові в будь-яку пору року, в сонячний день чи в похмурий вечір.

 Ігор Летинський, художник

нравится архітектура,нравится, как предстает утром, в туман,один и тото же обїект может віглядеть по другому. Інтересно наблюдать за жизнью города и пітаться все перенести на бумагу.

Контрастом до яскравих акварелей поза сумнівом є чорно-білі фотографії. Це — друга складова експозиції. Невелика частина Інтернет-проекту «Стара Одеса у фотографіях» — журналіста і фотокореспондента, Євгена Волокіна, який намагається зберегти для нащадків історію різних куточків Одеси. Євген протягом довгих років збирає старі фотографії рідного міста. Багато наших земляків долучилися до цього проекту, доповнюють його знімками зі своїх домашніх фотоальбомів.

Євген Волокін, фотокореспондент

 вначале меня интересовали места мои ул Горького. Потом люди стали присилать свои. Мне стало інтересно цель нашего проекта не собрать старіе фото.показать, как все меняется со временем.

На виставці представлені 25 планшетів: 25 художніх робіт і відповідно їм фотографії тих самих місц. Це різні райони нашого міста, куточки Одеси, які знайомі кожному з дитинства:  Одеський порт, Привоз, центральні  вулиці, оперний театр тощо. Експозиція «Мені тут знайоме кожне вікно» випромінює велику любов до Одеси, даруючи глядачеві приємні спогади і нові враження.

 

 

Комментарии закрыты