З 16 до 18 лютого у виставочному комплексі Одеського порту пройде міжнародна виставка моди та текстилю «ODESSA Fashion & Textile», на якій будуть представлені не лише українські, але й великі турецькі виробники високоякісного модного одягу. Як розпочалась виставка та чого від неї очікувати – далі в сюжеті.

Три дні поспіль у приміщенні виставочного комплексу Одеського порту буде представлений наймодніший жіночій, чоловічий та дитячий одяг, а також аксесуари та інша продукція як українських, так і турецьких виробників. Для організаторів — стамбульської компанії «Lider Expo» — це перший подібний захід в Одесі. Щоправда, як для першого разу тут представлена немала кількість компаній.

Вікторія Несміян, представник «Lider Expo»

На сегодняшний день на нашей выставке участвуют компании из Турции и из Украины. Мы привезли в этот раз двадцать пять турецких производителей – это ведущие производители модной индустрии Турции. И порядка пятнадцати украинских компаний.

Головна мета виставки «ODESSA Fashion & Textile» — це як допомога у налагодженні нових контактів із турецькими виробниками, так і зміцнення вже існуючих відносин. І хоча на ній представлено чимало компаній, організатори кажуть, що не збираються на цьому зупинятись.

Вікторія Несміян, представник «Lider Expo»

В наших планах, конечно же, увеличить выставку в масштабах – это раз. И вторая наша цель – вывести её на международный уровень, привлекая компании из других стран.

Сама виставка розпочалась з урочистого відкриття та перерізання червоної стрічки, на якому був присутній Генеральний консул Туреччини. Він нагадав, що Одесу та Стамбул пов’язують особливі, побратимські відносини, і напередодні двадцятої річниці їх встановлення сьогоднішня виставка має особливе значення.

Уфук Тогрул, генеральний консул Туреччини в Одесі

Що до мене, я бачу моду та текстиль не лише торгівельною сферою, а також дружнім зв’язком між нашими країнами. І тому мені дуже приємно, що Одеса є тим мостом, який поєднує наші країни. Одеса має особливе значення для Туреччини, оскільки, в першу чергу, вона є містом-побратимом Стамбула. І особисто я вважаю, що проведення цієї виставки є найпершим кроком у святкуванні двадцятої річниці заснування побратимських зв’язків між Одесою та Стамбулом. І саме за це я хочу подякувати організаторам цієї виставки.

Також такий масштабний захід не міг не відвідати директор виставкового центру «Одеський дім» Сергій Сюрко, який привітав всіх присутніх із початком роботи виставки та виказав сподівання на подальшу міцну співпрацю Туреччини та України.

Сергій Сюрко, директор «Одеського дому»

Прежде всего хочу поблагодарить Генерального консула за помощь и поддержку в проведении столь значимого мероприятия. Особую благодарность хочу выразить организаторам с турецкой стороны – компании «Lider Expo», которая собрала эту экспозицию. И хочу поздравить участников – прежде всего турецкие компании – с выходом на хороший рынок. В Одессе и в Украине знают и любят качественную турецкую продукцию. Желаю вам найти здесь надежных партнеров и огромное количество благодарных клиентов.

А серед самих турецьких учасників є багато відомих компаній, що співпрацюють з багатьма країнами по всьому світу, і сподіваються поповнити список партнерів не однією українською компанією.

Четін Озбей, представник Dosso Dossi

Наша компанія – холдингова компанія «Доссо Доссі» представляє понад шістдесят фірм. Ми вдягаємо як наших жінок, так і  весь світ. Також наша компанія двічі на рік проводить виставки в Анталії, повністю оплачуючи витрати наших клієнтів. Ми перші в Турції, хто відкриває сезон. До нас приїжджає багато людей з різних країн світу – і сьогодні ми вже відкрили торгівельні шляхи в Америку.

На виставці також були присутні компанії, які вже встигли відкрити своє підприємство на території України. Кажуть, хоча протягом самої виставки не можна купувати продукцію, проте все можна замовити і отримати за кілька днів.

Зейджан, представник Zeyjan Tekstil

Двенадцать лет мы уже на рынке. Находимся мы в Киеве, производство – Турция. Предлагаем, в основном, натуральные ткани: из хлопка, вискозы. Для Америки делаем под заказ ткани. Европе делаем – Германии, Польше. 

До того ж виставка «ODESSA Fashion & Textile» — серйозна підтримка вітчизняних виробників, адже на ній щодня будуть проходити модні покази новинок сезону 2017 відомих українських дизайнерів та молодих брендів, що набувають популярності. І, до речі, саме українська компанія мала честь відкривати перший показ заходу.

Аліна, представник TRG

Это украинское производство. У нас опыт работы уже около двадцати лет – то есть, достаточно долго мы работаем. Сегодня мы представляем новую коллекцию «Весеннее очарование», у нас будет показ походит сегодня. Ну, сейчас – в новой коллекции, той, что будет на показе, — будет представлено двадцать единиц. Они изготавливались специально для этого показа

Виставка «ODESSA Fashion & Textile» — це, безумовно, масштабний та сміливий міжнародний захід, який слід відвідати кожному, хто слідкує за модою та цікавиться нею.

Комментарии закрыты