Сьогодні в місті проводиться велика робота з благоустрою, асфальтуються тротуари, модернізуються ліфти, розробляється європейська концепція функціонування міського транспорту — проїзд за допомогою електронного квитка. Також унікальним для міста є і проект магістрального маршруту «Північ-Південь».

Ірина Швидка, в.о. дир. деп. економічного розвитку ОМР

Проет магистральный трамвайный маршрут прямого сообщения «Север-Юг». Проект предусматривает привлечение кредитных средств Европейского Инвестиционного Банка и ЭБРР на сумму 59,7 миллионов евро. Реализация проекта позволит соединить Суворовский район города и жилмассив имени Таирова. Планируется запустить 60 единиц трамвайных вагонов. На сегодняшний день заявка подана и находится на рассмотрении Министерства Финансов Украины, по предварительной информации, она одобрена.

 Також на благоустрій Стамбульського парку було залучено понад 1 млрд. доларів США за допомогою грантових коштів, а зараз запускається проект по забезпеченню якісною мережею WI-FI Стамбульського і Грецького Парків. До початку туристичного сезону, зовнішній вигляд міста повинен кардинально змінитися і радісно зустрічати нових гостей.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

К концу мая мы должны будем закончить все объекты – Потемкинскую лестницу и навести порядок, с нашей стороны в том числе. Все эти малые архитектурные формы, как их называют, надо привести в порядок, чтоб это выглядело достойно. Всё, абсолютно всё, что мы делаем.

На порядок денний ставиться й особливо важливе для одеситів питання — берегоукріплення та захист узбережжя, на що вже передбачено фінансування в розмірі 8 млн. гривень. Активно ведеться робота по залученню іноземних інвестицій. Після проведення досліджень, розроблені проекти планується подавати до країн Євросоюзу або шукати інші фінансові можливості.

Комментарии закрыты