ОНОВЛЕНИЙ «ЗАХІД»  БАБЕЛЯ

Одеський російський театр підготував прем’єру нової постановки п’єси Ісаака Бабеля «Захід». Це вже третє звертання театру до творчої спадщини видатного письменника: перша в 1927 році, друга — в 1988 і ось зараз. Знаменно, що як і 30 років тому центральну роль Менделя Крика виконує народний артист України Олег Школьник. До речі він є другим режисером спектаклю. Основним режисером виступає директор-художній керівник театру Олена Шрамко-Пушкіна, яка була 30 років тому асистентом на цій виставі. Отже, о спадкоємних зв’язках нової версії «Заходу» з постановкою тридцятирічної давнини йшла мова на прес-конференції для журналістів.

ВІЗІТ ОЛЕКСАНДРА ЖУРБІНА

31 березня в Одеському російському театрі відбувся другий прем’єрний показ поновленого «Заходу» за Бабелем в присутності автора музики і відомого композитора Олександра Журбіна  Сьогодні легендарний музикант завітав в нашу студію.

ВАЛТОРНИСТ-ВІРТУОЗ

В залі Одеської національної музичної академії відбувся майстер-клас та концерт всесвітньо відомого музиканта, віртуоза- валторніста Костянтина Тимохіна.. У слухачів була унікальна можливість почути бароккову валторну , натуральну валторну та модернову валторну в одному концерті. В концерті також взяв участь камерний квартет «Гармонії світу».

Комментарии закрыты